Ebru Gündeş – Hadise ve Reza Zarrab Üçlüsünde Yeni Gelişme! Hadise İddialara Sessiz Kalmadı: “Kimse Namusumu…”

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Ebru Gündeş – Hadise ve Reza Zarrab Üçlüsünde Yeni Gelişme! Hadise İddialara Sessiz Kalmadı: “Kimse Namusumu…”

Bugün magazin gündeminde ortalığı karıştıran bir kaos çıktı! Ebru Gündeş’in, eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtığı haberi günün ilk saatlerinden beri herkesin dilindeyken güzel şarkıcı Hadise’nin de bu konuya dahil olması kafaları karıştırdı!

Ebru Gündeş, Reza Zarrab

Ortalık Fena Karıştı!

11 yıldır Reza Zarrab’la evliliğine devam eden Ebru Gündeş; bugün sabah saatlerinde Bodrum Aile Mahkemesine başvurarak eşinden boşanmak istediğini ifade ederek boşanma davası açtı! Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle Reza Zarrab’tan boşanmak istediğini dile getiren Ebru Gündeş; aynı zamanda birçok kez aldatıldığını ve ilişkilerinde her zaman başka kadınların da olduğunu dilekçesinde anlattı.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise

Bu haber bile magazin gündemini derinden etkilemeye yetecekken Hürriyet Gazetesinin ortaya attığı iddiaya göre; Ebru Gündeş’in dava dilekçesinde, eşi Reza Zarrab’ın birlikte olduğu kadınlardan birini tanıdığını hatta kızı ve kızının bakıcısının da Reza Zarrab’ın bu ilişkilerine şahit olduğunu ifade etmiş! Bu ilişkileri başka kaynaklardan da teyit ettiğini söyleyen Ebru Gündeş en kısa zamanda ayrılmak istediğini dile getirdi.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise

Hadise’den Jet Yanıt!

Fakat asıl olay bu değil! Bu haberin yayılmasının ardından magazin gündeminde yeni bir isim daha konuya dahil edildi: Hadise! İddialara göre, bir dönem O Ses Türkiye yarışmasında beraber jüri üyeliği yapan ikilinin arası Reza Zarrab yüzünden bozukmuş. İkilinin 2019 yılında Miami’de birçok kez yanyana geldiği hatta Hadise’nin dikkat çekmemek amacıyla Miami’ye uçarken birçok aktarma kullandığı konuşuluyor.

Hadise açıklama

Aynı zamanda Reza Zarrab’ın Hadise’ye birçok pahalı hediye aldığı aldığı da iddialar arasında! Ancak ortaya atılan bu iddialardan sonra Hadise’den yanıt gecikmedi; “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek Ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım. Saygılarımla.”

Hadise’nin bu açıklamasından sonra, güzel şarkıcının sevgilisi Kaan Yıldırım da Hadise’nin açıklamasını kendi Instagram hesabında paylaşarak desteğini esirgemedi! Bakalım bu olayla ilgili daha neler çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz