İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo’dan Sevgilisi Yasemin Şefkatli’ye Şaşırtan Hareket: İnsan İnsana Bunu Yapar mı?

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo’dan Sevgilisi Yasemin Şefkatli’ye Şaşırtan Hareket: İnsan İnsana Bunu Yapar mı?

Pandemi kısıtlamaları birçok kişiyi birçok konuda etkiliyor malum. İdo Tatlıses ve nişanlısı Yasemin Şefkatli de bu kısıtlamalardan etkilenen çiftlerden. İkili tam evlenme kararı almışlardı ki pandemi nedeniyle düğünler yasaklandı. Hal böyle olunca da çift evlenmeden önce balayına çıkalım dediler. Ama balayındaki o video görenleri şaşkına uğrattı.

Tam Evleneceklerdi ki!

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin 2017 yılında başlayan ilişkileri artık evlilik yoluna girdi. Geçtiğimiz Ekim ayında nişan yapan ikili hemen Aralık ayında da nikah yapmayı planlamışlardı. ama maalesef koronavirüs genç çiftin bu hayaline izin vermedi ve her türlü düğün töreni yasaklandı. Pandemi kısıtlamalarına takılan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli o gün bugündür kısıtlamaları gözlüyorlar. Kısıtlamalar biter bitmez nişanlılıklarını hızla evliliğe taşıyacaklar.

Mağdur Kardeşim

Ancak nikah ve düğün yapamayan çift bari bir ön balayı yapalım dediler ve soluğu Çeşme’de aldılar. Çeşme’de yaptıkları tatilden sık sık eğlenceli anlar paylaşan İdo Tatlıses ve nişanlısının bu paylaşımları takipçileri tarafından da büyük bir ilgi ve beğeni gördü. Ama İdo Tatlıses’in Yasemin Şefkatli’nin suya girmeye çalışırken yaptığı hareket gören herkesi şaşırttı doğrusu. Suyu soğuk bulan ve yavaş yavaş alışmaya çalışan nişanlısını İdo Tatlıses tutup bir çırpıda denize itiverdiği ve bu anı da story’sinden paylaştı.

Genç Çiftin Eğitimi

blank

1992 doğumlu olan Yasemin Şefkatli Özel Semiha Şakir Lisesi mezun olduktan sonra şu an halen modellik ve mankenlik yapmaya devam ediyor. İdo Tatlıses ise İsviçre’de College du Leman’da aldıktan sonra Beykent Üniversitesi SAhne ve Gösteri Sanatları bölümünde de lisans eğitimini tamamladı. Ardından babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses TV’de çalışan İdo Tatlıses, DJ’lik ve Tatlıses Kebap işletmeciliği de yaptı. ABD Boston’da Berkeley’e giderek 15 ay müzik eğitimi alan İdo Tatlıses 2014 yılında ‘Sonsuz Teşekkürler’ adlı bir single çıkardı. Ardından ‘Satır Satır’ isimli ikinci single’nı da çıkaran Tatlıses, 2015 yılında da ‘Kaç Kere’ ve ‘Aşk Bunun Adı’ şarkılarına klip çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz