Finalde Gözyaşları Sel Oldu: Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Ardından Demet Akalın da Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Finalde Gözyaşları Sel Oldu: Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Ardından Demet Akalın da Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Star TV ekranlarında yayınlanan Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programı bugün final vererek ekranlara veda etti. Çoğu zaman reyting sıralamasında ilk 100’ün içinde bile kendine yer bulmakta zorlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” gidişiyle birlikte birçok kişiyi üzdü! Ancak en çok üzülen kişilerin başında ise Demet Akalın geliyordu. Hem Buse Varol hem de Demet Akalın 10 aydır ekranlarda olan programın bitişine en az seyirciler kadar üzüldü.

10 Ay Sonra Final Yaptılar!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ilk kez bir televizyonda kanalında program yapmaya başlayan Demet Akalın, ilk haftalarda zorluk çekse de yanında yılların sunucusu Alişan olduğu için sürece oldukça kolay alıştı. Geçmiş yıllarda küs olan ikilinin barışmasının ardından beraber program sunmaları da birbirlerine olan samimiyetlerini daha da kuvvetlendirdi.

blank

Hatta bir ara Alişan Instagram hesabından bir gönderi paylaşarak Demet Akalın’la programa başlamadan önce kendilerini eleştirenlere ve köstek olanlara cevap vermeyi de ihmal etmemişti; “Bugün 8. Ayımızı bitiriyoruz programımızda.. Yaz sonu biter dediler, kavga edersiniz geçinemezsiniz dediler, rating alamazsınız sezon sonunu göremezsiniz dediler, dediler de dediler:) Çok şükür bugüne kadar geldik.. Kanalımıza, yapımcımıza, ekip arkadaşlarımıza, konuk olan sanatçı ve uzmanlarımıza ve bizimle olan izleyicilerimize teşekkür etmek istedim bugün kendim ve ortim @demetakalin adına.. Teşekkürler??”

Final Bölümünde Gözyaşları Sel Oldu!

Ancak Koronavirüs pandemisinin yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde Demet Akalın’ın konserleri başlayacağı için Star TV; Alişan ve Demet Akalın’ın programını kaldırma kararı aldı. Bugün ise programın final günüydü, kulis arkasından başlayan canlı yayında Demet Akalın stüdyoya doğru ilerlerken gözyaşlarına hakim olamadı! Alişan’la birlikte duygusal anlar yaşayan güzel şarkıcı, son kez stüdyoya giriş yaptı.

Alişan’ın eşi Buse Varol ise hem eşine hem de eşinin ortisi Demet Akalın’a desteğini Instagram’dan üzerinden gösterdi.

blank
Benzer Haberler

guljanowezowa72@gmail.com 28 Mayıs 2021

İy yapmişlar ellerine dillerine saglik

Yorum Yaz