Alişan ve Demet Akalın O Cümlelerin Ardından Kendilerini Böyle Affettirdi! Hangi Ünlünün Yollarına Gül Döktüler?

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Alişan ve Demet Akalın O Cümlelerin Ardından Kendilerini Böyle Affettirdi! Hangi Ünlünün Yollarına Gül Döktüler?

10 Ağustos 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, başarılı bir yayın dönemini geride bıraktı. Her bölümü beğeniyle izlenen program bugün 209. bölümü ile müthiş bir finale imza attı.

Deniz Seki İlk Konuklar Arasında Yer Aldı

Program henüz ilk haftasında bomba gibi konuklarla ekrana geldi. Bu konukların en önemlisi ise Demet akalın ile yakın dostluğu bilinen Deniz Seki idi. Elini kesmesine rağmen Demet Akalın ve Alişan’ı kırmayarak programa katılan Deniz Seki, yaşadığı zor günlerin ardından tekrar kamera karşısına geçti. Ünlü şarkıcı Deniz Seki elbette eli boş gelmedi, arkadaşlarına ‘Programınız kem gözlerden uzak ve uzun soluklu olsun’ diyerek bir nazar boncuğu hediye etti.

Çağla’nın Gelişi Dostluğu Bitirdi

blank

Ortiler bir süre sonra programa popçu Çağla’yı konuk etti. Ancak talihsizlik midir yoksa planlama mı bilinmez; Çağla’nın programa konuk oluşu, Deniz Seki İbo Show’da detone olduğu için, genç popçu’nun Seki ile dalga geçmesinin üzerine denk geldi. Deniz Seki “Senin dostluğun bu kadar mı?” diyerek Demet Akalın ve Alişan’ı sosyal medya hesaplarından engelledi.

Demet Akalın Rest Çekti

blank

Deniz Seki’nin bu tepkisine çok sinirlenen Demet Akalın programda “Ben senin yanına hapishaneye geldim, savcılığa gittim ve mahkemelerde aylarca uğraştım biliyorsun. O kavuşturma kağıdını alabilmek için anam ağladı. Özel hayatımla da alakalı. Annem ağladı ayrı, ben ağladım ayrı. Dostluk falan bunları geçiniz, ben anlamıyorum ki seni. Biz sana pazartesi günü dedik. Üstelik Çağla buraya iki haftadır gelecekti zaten kız şarkısını bekliyordu. Sana inat olsun diye değil. Dün o kadar asabım bozuldu ki. ‘Dostluğunuz bu kadar mı neden çağırıyorsunuz o kızı’ diyorsun bana. Sen neredeydin? Ben boşandım, bana haciz geldi. Ben hiç telefon açmadan kapıyı açtığımda orada Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı vardı. Sesim titriyor sinirden, daha fazla konuşmayacağım.” açıklamasıyla Seki ile olan dostluğunu bitirdi.

Alişan’dan olay yaratan Gönderme

blank

Bir süre sonra program esnasında Demet Akalın’ın, “Deniz Seki bize nazar boncuğu hediye etmişti” sözleri üzerine Alişan bomba gibi bir gönderme yaptı. Reytinglerin düşüşe geçtiği sırada sarfedilen bu sözlere Alişan “O gün bugündür iki yakamız bir araya gelmedi” şeklinde karşılık verdi.

Nihayet barıştılar

blank

Deniz Seki ve Ortiler arasında bir süre soğuk rüzgarlar esti, ancak dostların küslüğü baki değildir; gün geldi Seki ve Akalın birbirlerine zeytin dalı uzattı. Menajeri Taylan Güçeli’yi kaybetmesinin ardından ünlü şarkıcı Deniz Seki “iki gün önce çok sevdiğim bir dostumu kaybettim. Küslükler, dargınlıklar hepsi hikaye. Sen benim kaç yıllık arkadaşımsın. Yeni şarkının yolu açık olsun” notu ile Demet Akalın’ın yeni şarkısını sosyal medya hesabından paylaştı. Demet Akalın ise bu hamleye “Deniz benim için kıymetli. Fazla alınganlık yaptı ancak bizim dostluğumuz ölene dek bakidir. Unuttuk gitti.” sözleri ile cevap verdi.

Finali Birlikte Yaptılar

blank

Gerginlikler bitince, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finaline yine Deniz Seki geldi. Ortiler yaptıkları göndermeden utanmış olacaklar ki stüdyonun dört bir yanına gül yaprakları serdiler. Deniz Seki de bu jesti karşılıksız bırakmadı. Hem muhteşem geçen sezonu kutlamak, hem de güzel veda etmek için bu sefer arkadaşlarına güzel bir pasta getirdi. Böylece kırgınlıklar, küslükler geride kaldı ve Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı müthiş bir finale imza attı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz