Söylediği Şarkılar Olay Yaratmıştı! Hazal Kaya’ya En Büyük Destek Ali Atay’dan Geldi: “Karım aşırı yetenekli”

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Söylediği Şarkılar Olay Yaratmıştı! Hazal Kaya’ya En Büyük Destek Ali Atay’dan Geldi: “Karım aşırı yetenekli”

Ünlü oyuncu Hazal Kaya’nın “Araf” performansı sosyal medyayı salladı. Ama eşi Ali Atay’ın destek paylaşımı kadar değil!

Hazal Kaya

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, çocukluğundan itibaren keman çalan ve dans eden bir isim. Bu da müzik bilgisinin ve kulağının iyi olduğunun bir göstergesi. Ama o her zaman bu yeteneklerini kullanabileceği projelerden uzak durdu. Çünkü yetersiz olduğunu düşünüyordu!

Hazal Kaya

Neyse ki Hazal Kaya, bu korkusunu Netflix’te Selahattin Paşalı’yla beraber başrol oynayacağı “Pera Palas” dizisi için aştı. Ünlü oyuncu, dizide söyleyeceği şarkılar için şan dersi almaya başladı. Görülen o ki, şan dersleri çok işe yaramış!

Sosyal Medyayı Salladı

Hazal Kaya, Exxen’de yayınlanan “Zeynep Bastık ve Konukları” programının 7. bölümüne konuk oldu. Şarkı söylemekle ilgili korkusunu da ilk kez yenme fırsatı buldu. İyi ki de öyle oldu çünkü dünden beri sosyal medyada en çok konuşulan şey Hazal Kaya’nın muhteşem performansı!

Müzik konusundaki ilk sınavını başarıyla geçen Hazal Kaya, gelen övgülere teşekkür etmekten bir hal oldu! Ama en özel teşekkür şan hocasına gitti.

Hazal Kaya story

Hazal Kaya, şan dersinin ilk gününde hocasına “Sesim hiç iyi değil. Şarkı da söyleyemem” demiş. Sonra da hiç detone olmadan söylediği şarkıyla hocasını kendine hayran bırakmış. Hazal Kaya’nın bu yersiz korkusunu vurgulayan biri daha vardı aslında!

Yeteneğinden Korkuyor

Ali Atay Hazal Kaya

Ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Atay, bir röportajında eşi Hazal Kaya’yı uzun uzun övmüştü. “Bütün yüksek yetenekli ve zeki insanlarda olduğu gibi yeteneğinden korkuyor. Aslında inanılmaz güzel şarkı söylüyor ve aşırı komik. Yine de bunlarla ilgili korkuları var” diyen Ali Atay, eşini çok iyi çözmüş gibi görünüyor. Nihayet korkusunu aşan eşine de en güzel destek ondan geldi zaten!

“Karım aşırı yetenekli”

Ali Atay, kırk yılda bir kullandığı sosyal medya hesabını bu kez eşine cesaret vermek için kullandı.

Karım aşırı yetenekli” diyen Ali Atay, hem bizim hem de Hazal Kaya’nın içini ısıttı!

Birbirini böyle güzel destekleyen çift az bulunur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz