Leyla İle Mecnun’un İsmail Abisinden Mucize Doktor’a Yeni Soluk! Hoş Geldin Muhsin Doktor

Aleyna

FOX

9 Nisan 2021

Leyla İle Mecnun’un İsmail Abisinden Mucize Doktor’a Yeni Soluk! Hoş Geldin Muhsin Doktor

FOX TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Mucize Doktor dizisinde bir süredir yaşanan kadro değişiklikleri tüm izleyicilerin merakını uyandırdı doğal olarak. Ama eklenen son isim diziye yepyeni bir nefes getirdi. İşte Mucize Doktor’un yeni cerrahı Muhsin Korunmaz!

Gelenler Gidenler Derken!

Dizide her ne kadar Ali Vefa önemli bir karakter olsa da diğer tüm oyuncular izleyiciler tarafından bir şekilde sevilmiş ve kabullenilmişti. Bu nedenle bir süredir dizide yaşanan kadro hareketliliği dizinin hayranları tarafından merakla karşılanmıştı. Bir anda diziye eklenen Ezo aynı hızla ortadan kaybolmuş izleyicilere annesini yadigar bırakıvermişti. O da yetmezmiş gibi ardından Demir sırra kadem bastı ve bir anda ortadan kayboldu. Hele Adil hocanın gidişine ne demeli? Bu değişikliklerin ardından bir de Ferman hocanın yaşadığı kaza birçok izleyicinin nefesini tutmasına neden oldu. Acaba Ferman hocada mı gidiyordu diziden? Derken bir şekilde elini ve cerrahlığını kurtarma operasyonları herkesi rahatlattı. Anlaşılan o ki Ferman hoca hala bizlerle.

Kimse Gitmesin Muhsin Cerrah Gelsin

blank

Ve sonunda herkesin aklına gelmeyen başına geldi. Deyim yerindeyse diziye bir Ali Vefa daha eklendi. Ali Vefa gibi özel yeteneklere sahip olan bir kadro geldi Berhayat Hastanesine. Bu isim Cerrah Muhsin Korunmaz. Muhsin doktoru ekranlarda görür görmez dizinin birçok takipçisinde bir gülümseme belirmiştir muhtemelen. Çünkü Cerrah Muhsin Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız ve çokça da sevdiğimiz İsmail abinin ta kendisi.

Hoş Geldin Serkan Keskin

serkan keskin

Oyunculuk hayatına Yavuz Turgul, Zeki Ökten, Reha Erdem, Zeki Demirkubuz ve Onur Ünlü gibi isimlerle başlayan Serkan Keskin tiyatroda da önemli oyunlarda yer alan usta bir isim. Dizi kariyeri anlamında ise oyuncuyu Leyla ile Mecnun’la tanıdık ve bir daha da unutamadık. Ayrıca Beş Kardeş dizisinde Balıkçı Sait rolünde de yer almıştı. Hal böyle olunca başarılı oyuncunun Mucize Doktor’a da aranılan enerjiyi ve yeniliği katacağına daha şimdiden eminiz.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz