Aman Kerem Bürsin Duymasın! Maraşlı’nın Yıldızları Burak Deniz ve Alina Boz Set Arasında Restorana Gitti

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Aman Kerem Bürsin Duymasın! Maraşlı’nın Yıldızları Burak Deniz ve Alina Boz Set Arasında Restorana Gitti

Sevilen dizi “Maraşlı”, başrol oyuncusu Burak Deniz de Covid-19’ya yakalandığı için ara vermişti. Kısa sürede ayağa kalkan Burak Deniz, partneri Alina Boz’la set paylaşımı yaptı.

Alina Boz Burak Deniz

Popüler oyuncular Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı “Maraşlı”, geçen yazdan beri heyecanla beklenen bir işti. Kadro ve teknik ekip çok kaliteli görünse de, televizyondaki dizi enflasyonu yüzünden “Maraşlı”ya yazık olacağı konuşuluyordu. Dizinin yayın günü pazartesi olarak ilan edilince bu telaş daha da büyüdü. Çünkü pazartesi dört sezondur devam eden “Çukur” ve “Yasak Elma”nın yanı sıra, ilk bölümünden beri liderliği kimseye bırakmayan “Uyanış: Büyük Selçuklu” vardı!

Neyse ki, korkulan olmadı. “Maraşlı” belki gün birincisi olamadı ama kısa sürede sadık bir izleyici kitlesi edindi. Her hafta ratinglerde ilerleyen dizinin ekrandaki yeri, şimdilik çok sağlam görünüyor. Bu başarıda dizinin başrollerini paylaşan Burak Deniz ve Alina Boz ikilisinin payı büyük. Sosyal medyanın en popüler dizi çiftleri arasına girdiler bile! Özellikle Alina Boz, son dönemde incelenen tüm sosyal medya istatistiklerinde en çok konuşulan kadın oyuncu oluyor. Bu hafta, Burak Deniz’le beraber yine Twitter trendler listesindeydiler. Ama dizi yüzünden değil!

Covid-19 Onları da Vurdu

Burak Deniz

Geçen hafta Burak Deniz de Covid-19’a yakalandı. Ünlü oyuncu, test sonucunu öğrendiği anda kendini karantinaya aldı. Hal böyle olunca, sete ara verildi ve “Maraşlı” bu hafta yayınlanmadı. Neyse ki, setten başka bir Covid-19 haberi gelmedi.

Ama dizinin hayranları şaşırtan bir karar verdi, dizi yayınlanmasa da oyuncuları trendler listesine sokmaya çalıştılar ve başardılar! Burak Deniz ve Alina Boz, bu hafta boyunca Twitter’da sık sık karşılaştığımız isimler arasındaydı. Hastalığı hafif atlatan Burak Deniz, 10 gün içinde ayağa kalktı. Gördük ki, işinin başına dönmüş bile!

Setten Fotoğraflar Geldi

Burak Deniz

Burak Deniz, çoktan sete dönmüş! Bunu hem bugün yayınlanan yeni bölüm fragmanından hem de ünlü oyuncunun son videosundan anladık.

İddiaya göre, iki oyuncu set arasında Balat’taki meşhur bir restorana gidip pide ve lahmacun keyfi yaptı. Bu video da o mekanda çekilmiş olabilir. Ne diyelim, aman Kerem Bürsin duymasın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz