Hülya Avşar Filtresi Yayılıyor! Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç da Hülya Avşar’ın İzinden Gitti

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Hülya Avşar Filtresi Yayılıyor! Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç da Hülya Avşar’ın İzinden Gitti

Yılın çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, dünkü paylaşımlarıyla bizi aşka boğdu. Ama pozlarında ufak bir değişiklik de vardı, Hülya Avşar sağ olsun!

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bir dönem sürekli farklı isimlerle aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme geliyordu. Kerem Bürsin’den Murat Boz’a kadar herkes bu dedikodulardan payını almıştı! Demet Özdemir de sadece bir reklam projesinin lansmanında, “Erkek arkadaşım olursa mutlaka görürsünüz” demekle yetinmişti. Öyle de oldu! 2020 yılının son aşk bombasını Demet Özdemir patlattı.

Demet Özdemir, 2021 yılına Çeşme’de müzisyen ve oyuncu sevgilisi Oğuzhan Koç’la girdi. İkilinin adı aylar önce de birlikte anılmış ama bu iddialar yalanlanmıştı. Ama Çeşme’de yakalanınca aşk itirafı da geldi! Mutlu çift kısa süre sonra ilk sosyal medya paylaşımını yaptı. Pandemi önlemleri gevşeyince de onları el ele gördük. O dönemden beri de sosyal medyada sık sık paylaşım yapıyorlar.

“Sanal Gelin” Demet Özdemir

Demet Özdemir instagram

Mutlu çiftle ilgili tüm ilişki gelişmeleri sosyal medya üzerinden yaşanıyor! Son olarak, Oğuzhan Koç’un annesi Kıymet Yalçın Koç, “gelini” Demet Özdemir’i Instagram’dan takip etmeye başladı. Ünlü oyuncu da takibe takip yaptı tabii ki! İddiaya göre, Kıymet Yalçın Koç, en kısa sürede Demet Özdemir’le şahsen tanışmak istiyor. Bu iddia kulislerde “Düğün yakın” dedikodularına yol açtı.

Oğuzhan Koç

Ama Kıymet Hanım, oğlunun eski sevgilileri Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin’i de hala takip ediyor. Yani, düğün iddiaları için daha çok erken. Hele de “damat” daha önce bu konuda sabıkalı olduğu söylenen Oğuzhan Koç olunca! Ünlü müzisyenin, 8 yıl birlikte olduğu Zeynep Koçak’ı evlilik aşamasında terk ettiği, Yağmur Tanrısevsin’le de evlenmek istemediği için ayrıldığı konuşuluyor. Neyse ki, şu an Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir cephesinde her şey yolunda gidiyor. Günaşırı aşk pozlarını görüyoruz. Ama sonuncusu biraz ilginçti!

Hülya Avşar Efekti

Malum, bugün Oğuzhan Koç’un yeni şarkısı “Bence de Zor” tüm platformlarda yayınlandı. Ünlü müzisyen yine bir aşk şarkısıyla karşımıza çıksa da, sounddaki değişiklik ve klibin bir ana sınıfında geçmesi çok ilgi çekti. Oğuzhan Koç’un yeni macerasındaki en büyük destekçisi de tabii ki sevgilisiydi!

Ancak Demet Özdemir’in seçtiği filtre takipçilerini çok güldürdü. Çoğu hayranına da geçen hafta “Masumiyet” dizisinde yaşanan filtre faciasını hatırlattı. Dizinin başrol oyuncularından Hülya Avşar’a öyle bir filtre uygulandı ki, neredeyse burnunu bile göremedik!

O günden beri hayatımızda yerini alan “Hülya Avşar filtresi”, yılın çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’u da çok etkilemiş belli ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz