Aile Çok Zengin Ama Çocuklar Tutumlu! Esra Erol’un Oğlunun Olağanüstü Tutumluluğuna Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Aile Çok Zengin Ama Çocuklar Tutumlu! Esra Erol’un Oğlunun Olağanüstü Tutumluluğuna Çok Güleceksiniz

Ünlü sunucu Esra Erol, televizyonda kayıpları bulmaya devam ederken Instagram’da bambaşka paylaşımlar yapıyor. Bugün de oğlunun ne kadar tutumlu biri olduğunu gördük!

Esra Erol

Esra Erol, 14 yıl önce Flash TV’de “Dest-i İzdivaç”ı sunmaya başladığında işlerin bu noktaya geleceğini kimse tahmin edememişti. O dönem herkes “Televizyonda bulduğun insanla evlenilir mi?” diyor, program Flash TV’nin 3 gün sonra kalkacak garip yapımlarından biri olarak görülüyordu. 14 yıldır değişmeyen tek şey Flash TV’nin garipliği oldu! Esra Erol yeni sezonda Star TV’ye transfer oldu ve program yıllarca devam etti.

Esra Erol

Evlilik programları o kadar tuttu ki, her kanalda çifter çifter yayınlanmaya başladı! Ama bu konuda rakipsiz görülen tek kişi Esra Erol’du. Ancak 2017’deki bir KHK ile evlilik programları yayından kaldırıldı. Gerekçe, milli ve manevi değerlere, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırılıktı. Neyse ki, Esra Erol’u bu da yıldıramadı. ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” programı ile kayıp vakalarını çözmeye odaklandı. Ratinglerde de yine ortalığı silip süpürüyor! Televizyonun kraliçelerinden Esra Erol, Instagram’da da bambaşka bir “yayıncılık” yapıyor.

Mutlu Bir Ailesi Var

Programında yer alanların aksine, Esra Erol’un çok mutlu bir aile hayatı var. Programında herkesi evlendirse de, kendisi uzun süre evliliğe yanaşmayan sunucu, 2010’da Ali Özbir ile evlendi. Hem de kendi programında! Mutlu çift, 2011’de ilk çocukları İdris Ali, 2015’te de Ömer Erol’a kavuştu. O günden beri de gözlerden uzak bir aile hayatı yaşıyorlar. Ama son dönemdeki paylaşımlarına bakarsak, bu hayat sakin olduğu kadar şenlikli de!

Ünlü sunucu, bugün de küçük oğlu Ömer Erol’la bir anısını paylaştı. Anladık ki, ailesi ne kadar zenginse Ömer Erol da o kadar tutumlu!

Düşürdüğü her şeyi yiyen minik Ömer Erol, herkesi çok güldürdü. Tutumluluk doğuştan geliyor demek ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz