Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Instagram’da “Varsayımlara” Cevap Verdi: “Hangimiz…”

Aleyna Özyaman

Haberler

25 Ocak 2021

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Instagram’da “Varsayımlara” Cevap Verdi: “Hangimiz…”

Masumlar Apartmanı dizisinin yıldız oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, diziyle birlikte altın çağını yaşıyor! TRT1 bile Masumlar Apartmanı’nın bu kadar popüler olacağını tahmin etmiyordu belki de. Ancak yeni dönemin en sevilen ve reyting rekorları kıran dizilerinden biri haline geldi.

Masumlar Apartmanı

Bu kadar sevilmesinde ise yıldız oyuncuların katkısı oldukça büyük: Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah. Başrolleri canlandıran oyuncuların hepsi birbirinden yetenekli! Masumlar Apartmanı bu kadar popüler bir diziyken; sosyal medyada oyuncuların yıldızı daha da parlamadı mı? Tabii ki parladı!

Farah Zeynep Abdullah’tan “Varsayım” Etkinliği!

Özellikle Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah, Instagram’ı oldukça aktif kullanan kişiler. Sık sık takipçileriyle diyaloğa girmekten ve eğlenceli videolar paylaşmaktan geri durmuyorlar.

Dün gece ise, Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından bir soru cevap etkinliği başlattı. Ancak takipçilerinden talep ettiği şey “soru” değildi! Kendisi hakkında yapılan varsayımların yazılmasını istedi ve ardından tek tek bunların doğru olup olmadığını video ve fotoğraflarla açıkladı. Yanında kendisini tanıyan bir arkadaşı da vardı. Ortaya oldukça eğlenceli storyler çıktı!

Storyleri Boncuk Gibi Dizdi!

Farah Zeynep Abdullah story

Farah Zeynep Abdullah, ilk olarak diziden ayrıldı iddialarına “Kim diyor?” cevabını vererek reddetti!

Farah Zeynep Abdullah story

Bir başka takipçisinin “Kadın olmak gurur duyuyorsundur” cevabına ise verdiği cevap “Haklı!” dedirtti. Bazı şeyleri abartmamak lazım.

Farah Zeynep Abdullah story

Evlilik sorusuna cevap vermeyi ihmal etmedi!

İlişkiler konusunda da mizaha vurmadan duramadı güzel oyuncu…

Farah Zeynep Abdullah yine her zamanki gibi çok eğlenceli!

Farah Zeynep Abdullah’a en fazla gelen varsayım ise “İnci karakterine çok benziyorsun!” oldu. Ancak Farah Zeynep Abdullah ve yanındaki arkadaşı bunun doğru olmadığını defalarca kez dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz