Magazin Gurusu Bilal Özcan’dan Şok İddia! Survivor Emin Küfürlü Tweetleri Yüzünden Diskalifiye Olacakmış

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Magazin Gurusu Bilal Özcan’dan Şok İddia! Survivor Emin Küfürlü Tweetleri Yüzünden Diskalifiye Olacakmış

Acun Ilıcalı’nın efsane yarışma programı Survivor, Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Bu akşam da yarışma, 3. bölümle hız kazanmaya başlıyor. Yarışmacılar yavaş yavaş koşullara ve parkurlara alışırken; yarışma tüm heyecanıyla devam ediyor.

Cemal Hünal’ın Eleneceği İddiası!

Geçtiğimiz günlerde ünlüler takımında yer alan oyuncu Cemal Hünal ile ilgili bir iddia ortaya atılmıştı. Yarışmacının kaderinin geçen yıl yarışan oyuncu Uğur Pektaş gibi olacağı konuşulmuştu. Belki hatırlarsınız; Uğur Pektaş, Survivor’a adapte olamadığı için diskalifiye olmuştu.

Survivor’un sıkı takipçileri, Cemal Hünal için de aynı sorunun olabileceği yorumunu yapmıştı. Birçok kişi Cemal Hümal’ın yarışmaya uyum sağlayamadığını söylüyordu. Ama durun daha 3. bölümdeyiz!

3. Bölüm Fragmanı Kafaları Karıştırdı!

Survivor’un 3. bölümünün fragmanı dün akşam yayından hemen sonra ekranlara geldi. Fragmanı izleyenlerin kafası bir hayli karıştı. Çünkü Acun Ilıcalı, ada konseyinde “Çok ciddi bir kırmızı alarm durumu var!” sözlerini söylüyordu.

Herkes merak içinde kalırken, fragmanın devamında Acun Ilıcalı’dan “Senin Survivor’a devam edememe ihtimalin var.” sözlerini söyledi. Bir kişi elenecekti ve tahmin edersiniz ki o kişinin kim olduğu fragmanda gösterilmedi.

Bilal Özcan’ın Haberine Göre Emin Diskalifiye Olacak!

Survivor’un 3. bölümünün fragmanında bahsedilen kırmızı alarm durumuna, ünlülerden çok gönüllüler takımının üzülmesi dikkatlerden kaçmadı. Fragmanda Emin’in tepkisi de gösterilmişti. Ayrıca ağlayanlar, gözleri dolanlar da vardı. Bunun üzerine magazin gurusu Bilal Özcan, az önce şok bir iddiayla geldi. Youtube’a çektiği videosunda uzun uzun yarışmacılar hakkında konuştu.

Ardından, konuyu Emin’e getirdi. Bilal Özcan’ın iddialarına göre, Emin de tıpkı Masterchef’teki Uğur gibi Twitter’dan küfürlü paylaşımlar yapmış. Hatırlarsanı; Masterchef Uğur, 7 yıl önce attığı küfürlü tweetlerin acısını yaşayarak yarışmadan diskalifiye edilmişti.

Survivor Emin’in Twitter paylaşımlarına ulaşan Acun Ilıcalı ise Emin’in Survivor’dan diskalifiye olmasına yönelik bir kırmızı alarm oluşturmuş. Ada konseyi birkaç saat sonra gerçekleşecek. Survivor da 3. bölümüyle TV8’de saatler 20:00’ı gösterdiğinde yayınlanmaya başladı. Bakalım Bilal Özcan’ın iddiaları doğru mu çıkacak? Emin diskalifiye olacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz