Hadise “Kıyafetleri İçin 100 Bin TL” Harcadı İddialarına Instagram’dan Cevap Verdi: “Böyle Gerçek Dışı…”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Hadise “Kıyafetleri İçin 100 Bin TL” Harcadı İddialarına Instagram’dan Cevap Verdi: “Böyle Gerçek Dışı…”

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında dün magazin gündeminde yeni bir haber ortaya atıldı. Haber kaynağının ne olduğu bilinmese de, kısa sürede bütün magazin ve haber sitelerinde hızlıca yayıldı!

Bu haber, Hadise’nin Nisan ayında başlayacak O Ses Türkiye çekimleri için tasarımcısıyla konuşarak gardırobunu yenilemek istemesiydi. Kendisine yurtdışından özel parçalar seçeceği söylenen Hadise, bu kıyafetler için 100 bin TL’yi gözden çıkardığı da ortaya atılan iddialar arasında.

Ancak gün boyu bu iddiaları gören Hadise, durumdan rahatsız olmuş olacak ki dün akşam saatlerinde Instagram hesabından bir story paylaşarak durumu açıklamak istedi ve ortaya atılan bu iddiayı reddederek; gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Hadise’den Açıklama Geldi

Hadise story

Özellikle Kaan Yıldırım ile yaşadığı fırtınalı aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, dün kendisi hakkında çıkan haberlere bir açıklık getirmek amacıyla Instagram hesabında story yayınladı. Yayınladığı storysinde: “Hiç almadığım kıyafetlerin, hiç harcamadığım paraların haberlerini bugüne kadar birkaç kez okudum. Bu tarz, masa başında yapılmış ve gerçeği yansıtmayan haberlere normalde cevap vermem ancak pandemi nedeniyle milyonlarca insan ciddi şekilde ekonomik zorluk yaşarken böyle gerçek dışı haberlerle yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor. Umarım güzel günler yakındır. Herkese sevgilerimle…” diyerek dün çıkan haberleri yalanlamış oldu güzel şarkıcı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı İçin Servet Harcadı!

Bu açıklamadan sonra akıllara Hadise’nin en son O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel çekimleri için oldukça yüklü bir harcama yaparak 600 bin TL’lik bir kıyafet ile izleyicilerin karşısına çıkması geldi!

Baştan aşağı siyah giyinmeyi tercih eden Hadise’nin siyah dantelli elbise 43 bin TL civarındayken; bileklikleri yaklaşık 334 bin TL, küpesi yaklaşık 120 bin TL, yüzüğü ise yine yaklaşık 95 bin TL olduğunu biliniyor. Basına yansıtılan bu fiyatların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz