Sevilen Şarkıcı Fatih Ürek Canlı Yayında Demet Akalın’la Küslük Sebebini Açıkladı: “Bana Yılansın Dedi!”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Sevilen Şarkıcı Fatih Ürek Canlı Yayında Demet Akalın’la Küslük Sebebini Açıkladı: “Bana Yılansın Dedi!”

Lerzan Mutlu’nun Uçankuş TV’de sunduğu “Lerzan ile Çok Mutlu” programına konuk olan Fatih Ürek’ten çarpıcı iddialar gelmeye devam ediyor. Sevilen şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek, dün katıldığı programda Gelinim Mutfakta’dan ayrılma sebebini açıklamıştı.

Programın ilerleyen dakikalarında ise ünlü popçu Demet Akalın ile küslüğünü ve bir daha barışmak istemediğini Lerzan Mutlu’ya anlattı.

Gelinim Mutfakta Krizi!

Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta 3 sezondur izleyicisiyle buluşan gündüz kuşağı programlarından biri. İki sezonunu Fatih Ürek başarılı bir şekilde sundu ancak ikinci sezon finalinden sonra ortalık karıştı! Kanal D’nin yapımcıları Fatih Ürek’le anlaşmasını bozarak kendisini Gelinim Mutfakta programından uzaklaştırdılar ve yerine önce Onur Büyüktopçu’yu ardından da Seda Sayan’ı getirdiler.

Fatih Ürek

Hatta Kanal D tarafından “Bekle, sana başka program yapacağız” denmesine rağmen, Fatih Ürek’in iki hafta çekimlerini yaptığı başka bir programı hiç yayınlanmadan kaldırdılar! Fatih Ürek kendisini “Ankara’dan” birilerinin istemediğini açıkladı!

“Demet Akalın Bana Yılan Dedi!”

Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun programına konuk olan Fatih Ürek’in anlattığı tek şey Gelinim Mutfakta değildi elbette. Pek çok farklı konudan konuşan ikilinin devam eden sohbetinde Demet Akalın’la Fatih Ürek’in küslüğü herkesin dikkatini çekti.

Daha önce iki kere küslük yaşayan Demet Akalın ve Fatih Ürek’in ilk dargınlık konusu, Demet Akalın’ın Fatih Ürek’i düğününe çağırmaması olmuş! Demet Akalın yakın çevresine “Okan kimseyi düğünde istemiyor” demiş. Fatih Ürek ise “Ben onu 17 yaşından beri tanıyorum, düğününe çağırmayan insanla neden konuşayım ki?” diyor. Ancak bu olaydan sonra Demet Akalın, Fatih Ürek’i hastanede ziyaret edip helallik istemiş ve tekrardan barışmışlar.

Fatih Ürek ve Lerzan Mutlu

Fatih Ürek, Demet Akalın’la arasında yaşana ikinci küskünlükten sonra hiçbir şekilde barışmak istemediğini dile getiriyor. “Ben bir çocuğa neden beddua edeyim?” diyerek söze giren Fatih Ürek’e Lerzan Mutlu “Mevzu ne?” diye soruyor ve Fatih Ürek’te anlatmaya başlıyor: “Mevzu şu, luzümsuz insan Demet Akalın’a diyor ki; ‘Fatih senin kızın Hira’ya beddua etti’ Demet Akalın’da buna inanıyor. Ben neden onun çocuğuna beddua edeyim ki, benim çocuğuma mı kışt dedi? Gereksiz huyları var, kendini eksik ya da gereksiz hissediyor zaman zaman. Ona en çok yakın olan kişilerden pohpohlanmak mı istiyor ne istiyor anlamadım ki, kendi kendine bir halleniyor. Eksik mi görüyor kendini fazla mı görüyor acaba nedendir. Hiç umrumda değil!” diyen Fatih Ürek sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Demet Akalın’a benim çocuğuna beddua ettiğimi söyleyen kişilere, Demet daha önce yazılar yazmıştı, o kişileri sahtekarlık ve hırsızlıkla suçlamıştı biliyor musun? İsim vermiyorum çünkü tenezzül etmiyorum!”

Fatih Ürek ve Lerzan Mutlu

“Küslük mesaj atarak mı başladı?” sorusunu soran Lerzan Mutlu’ya Fatih Ürek’in verdiği cevap ise oldukça şaşırtıcı: “Evet, yılan dedi tilki dedi bana sonra da engelledi beni. Ben cevap verdim ona ama okudu mu bilmiyorum. Arkamdan konuşuyormuşsun tilki dedi, bunları nereden çıkarttın bilmiyorum ama o lafını yiyeceksin geri aldıracağım sana. Senin çocuğuna beddua etmedim asla öyle bir şey yok kendine gel!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz