Kadına Şiddet İçin Diye Kandırdılar! Buse Varol’un Instagram Hesabı Çalındı Atılan Dm’ler Herkesi Şoka Soktu

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Kadına Şiddet İçin Diye Kandırdılar! Buse Varol’un Instagram Hesabı Çalındı Atılan Dm’ler Herkesi Şoka Soktu

Instagram’ın en sevilen yıldızlarından biri olan Buse Varol’un dolandırıcılarla başı büyük dertte. Ünlü oyuncunun Instagram hesabı çalındı. Buse Varol ise saatlerce dolandırıcılara karşı mücadele verdi.

buse varol-alişan

Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri olan Buse Varol, Instagram’da her paylaşımıyla olay oluyor. Eşi Alişan ve çocuklarıyla kurduğu mutlu aile yuvasını sık sık paylaşan güzel oyuncu, Instagram’daki popülerliğini arttırınca dolandırıcıların radarına takıldı. Buse Varol ise yaşadığı zor anları takipçileriyle paylaştı.

Kadına Şiddet İçin Diye Kandırdılar

Güzel yıldız gece saat iki gibi Instagram hesabının çalındığını açıkladı. Çok yakın bir oyuncu arkadaşının hesabının çalındığından haberi olmayan Buse Varol, yakın arkadaşından geldiğini düşündüğü “Kadına şiddete karşı kampanya” linkine tıkladı. Bu şekilde hesabı hacklenen güzel oyuncu, gece saat ikiden beri hesabını geri almak için uğraştığını söyledi.

buse varol-alişan

Ünlü oyuncu hesabı çalınınca yakın arkadaşlarına dolandırıcılardan Dm’ler atıldığını söyleyerek takipçilerini bu tarz olaylara karşı uyardı. Arkadaşlarından özür dileyen Buse Varol, siber suçlara başvuru yaptığını ve dolandırıcıların IP adresinin bulunduğunu söyledi. Kimlikleri tespit edilen dolandırıcıların kendisine Whatsapp’tan mesaj attığını dile getirdi. Dolandırıcıların kimliklerini açıklayacağını söyleyen Buse Varol, büyük uğraşlar sonrasında neyse ki hesabını geri alabildi.

Evlilik Yıldönümü Kutlamaları Olay Olmuştu

2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol ve Alişan son dönemlerin en gözde çiftlerinden biri. Birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada dile getirmekten hiç çekinmeyen ünü çiftimiz geçtiğimiz günlerde evlilik yıldönümlerini kutladılar. Alişan’ın romantik paylaşımı ve güzel karısına ilettiği duygusal not ise sosyal medyada olay oldu.

buse varol-alişan

“Hayatımın en doğru kararını verdiğim ve imzasını attığım günün yıldönümü bugün… Aile kurduğum, yuva kurduğum gün bugün… 3. Yılımız bitti. 4. yılımıza giriyoruz aşkım ve ben seni ilk gördüğüm anda hissettiklerimin ne kadar doğru olduğunu bugün 2 yavrumuzla daha da iyi anlıyorum… Birlikte ömür boyu İnşallah nice güzel senelere sevgilim… Seni çok seviyorum”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz