Maraşlı’yı Kızdıracak Tehdit: Sana Nevzat Gardaşını Parça Parça Gönderirim! Maraşlı 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

ATV

30 Nisan 2021

Maraşlı’yı Kızdıracak Tehdit: Sana Nevzat Gardaşını Parça Parça Gönderirim! Maraşlı 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV’nin sevilen aksiyon dizilerinden birisi olan Maraşlı’nın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ağır yaralanan ve komaya giren Maraşlı’nın durumu ve daha fazlası yeni bölümde!

Necati’nin Oyunu

Geçtiğimiz hafta Necati polise yakalanacağını anlar anlamaz kendisini vurur ve saldırıya uğramış gibi yapar. Maraşlı ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatta kalma mücadelesi verir. Bu arada Mahur ve ailesi gözaltına alınırlar. Bütün haberlerde bu bu olay yer alır. Yapılan sorgulamaların ardından Mahur, Firuzan ve Dilşat ifadelerini verdikten sonra serbest bırakılırlar. Aziz ve İlhan hakkında ise yargılamalarına tutuklu olarak devam edilir. Bu arada gözaltından çıkan Mahur Maraşlı’nın komada olduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye gelerek başında beklemeye başlar. Necati ve Savaş ise babalarının intikamını aldıklarını düşünürler. İstihbarat için çalıştığına emin oldukları Maraşlı’yı öldürmeye karar verirler.

Maraşlı 16. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 16. bölüm fragmanında ise Maraşlı’nın komadan çıktığını ve iyileşmeye başladığını görüyoruz. Mahur onu bu süreçte yalnız bırakmaz ve tam olarak iyileşene kadar da elinden geleni yapar. Bu arada Savaş Ömer’i öldürenin kim olduğunu öğrenir. Diğer yandan Mahur’la birlikte Maraşlı’nın yanında olan Necati Maraşlı’yı Mahur’a herhangi bir imada bulunmaması için tehdit eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz