Onu Hiç Böyle Görmediniz! Setlere Dönmeye Hazırlanan Buse Varol Yeni Projesi İçin Bambaşka Bir Hale Büründü

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Onu Hiç Böyle Görmediniz! Setlere Dönmeye Hazırlanan Buse Varol Yeni Projesi İçin Bambaşka Bir Hale Büründü

Ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi ve oyuncu Buse Varol, bu kez iki çocuk annesi stilini geride bıraktı! Yeni projesinin hazırlıklarına başlayan Varol, objektiflerin karşısına bu kez hiç görmediğimiz halleriyle çıktı.

Buse Varol ve Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, sosyal medyanın en popüler çiftleri listesinde başa oynuyor. Genelde itici bulunan Alişan’ı, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra farklı bir gözle görmeye başladık. Meğer ne kadar komik bir eş ve babaymış! Evlendiğinden beri eşini ve çocuklarını öyle güzel sahiplendi ki, onu sevmeyenler bile her fırsatta bu yönlerini övmeye başladı.

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Öte yandan, Buse Varol, Miss Turkey ve dizilerle hayatımıza girse de onu pek tanımıyorduk! Kitlelerle asıl buluşması Alişan’la ilişkisi sayesinde oldu. O zamandan beri de karşımızda hep hanım hanımcık bir genç kadın gördük. Arka arkaya doğurduğu iki çocuk sayesinde hamile halleri de herkesin hafızasına kazındı. Neyse ki, ilk çocukları Burak okula başladı, geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelen kızları Eliz de biraz ele avuca geldi. Böylece, Buse Varol için yeni bir yol başlamış oldu!

Dergi Çekimlerinden Setlere…

Buse Varol ve Alişan’ın aile hayatlarını anlattıkları bir YouTube kanalı projesi var. Üstelik, başrollerinde oynayacakları komedi dizisinin senaryosu da yazım aşamasında! Öte yandan, Buse Varol’un solo projeleri de var. Önceki hafta bir dergi çekimine katılan Buse Varol’dan yeni pozlar geldi.

Hangi dergiye kapak oldu, bilmiyoruz. Tek bildiğimiz onu daha önce hiç bu haliyle görmediğimiz!

Dergi çekimlerinden fotoğraflar paylaşmaya başlayan Buse Varol, bir yandan da harıl harıl senaryo okuyor. Hatta bir proje için imza da attı ama şu anda detayları açıklamıyor. Belki de bu fotoğraflar o proje içindir!

Yakında Buse Varol’u iddialı projelerle ekranda görebiliriz. Alişan’ı “Eşimi çalıştırmam” noktasından buralara getirmesini de ayrıca takdir ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz