Tam Kapanma Onları Etkilemedi! Esra Erol ve Eda Ece’nin Paylaşımları Aşırı Mutluluk ve Umut İçeriyor

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Tam Kapanma Onları Etkilemedi! Esra Erol ve Eda Ece’nin Paylaşımları Aşırı Mutluluk ve Umut İçeriyor

Tam kapanma kararı bugün yürürlüğe girse de, muaf olan ünlülerden mutlu ve umutlu paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Eda Ece ve Esra Erol da bu güzel günün tadını dışarıda çıkaran şanslılardandı!

Polisler

Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemlerde yeni bir aşamaya geçtik. Maalesef bu hamleler aşılama değil tam kapanma yönünde oldu! Aşı tedarikinde yaşanan sıkıntılar, vaka sayılarının giderek artması ve turizm sezonunun gelmesi nedeniyle tam kapanma önlemleri kaçınılmaz hale geldi. Ancak kararın sadece üç gün önceden açıklanması, vatandaşa herhangi bir destek paketi sunulmaması ve aşılamadaki sıkıntılar herkesi geriyor. Bugün itibarıyla başlayan önlemler çerçevesinde 17 Mayıs’a kadar evlere kapanmamız da gerginliği üst seviyeye çıkarıyor!

Tam kapanma

Ancak pek çok sektör de bu kapanmadan muaf. Dün İstanbul ve Ankara’dan can havliyle kaçanların yarattığı trafiği izledik. Bugün de işe yetişmeye çalışırken toplu taşıma araçlarını tıklım tıklım doldurmak zorunda kalanları izledik. Tam kapanmanın ilk gününde toplu taşımaya ek sefer koymak zorunda kalan ilk ülke olabiliriz! Neyse ki, işe gitmek zorunda olan herkes kalabalık ortamlara girmiyor. Mutlu ve umutlu paylaşımlar bile geliyor!

“Aşırı mutluluk içerir”

Malum, televizyon sektörü de hiçbir şey olmamış gibi devam eden iş kolları arasında. Hatta dizilerde Covid-19’un lafı bile geçmiyor, “Arka Sokaklar” hariç! “Yasak Elma” çekimleri sayesinde önlemlerden muaf olan Eda Ece de çekimlerden sonra soluğu parkta aldı. Çok da mutlu oldu!

Eda Ece’yi uzun zamandır bu kadar mutlu görmemiştik! Bu paylaşımlar sadece Eda Ece’yle de sınırlı kalmadı. Usta sunucu Esra Erol da hiç görmediğimiz kadar umutluydu!

Umarız, tam kapanma bittiğinde biz de bu kadar mutlu olabiliriz, Esra Erol’un umutları boşa çıkmaz. Ama ünlü isimler bu süreçte aşırı doz mutluluk paylaşımlarına devam ederse hayranları büyük arıza çıkarabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz