Teşkilat Çekimlerine Ara Verilecek mi? Çağlar Ertuğrul Rol Arkadaşı Deniz Baysal’ın Son Durumunu Paylaştı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Teşkilat Çekimlerine Ara Verilecek mi? Çağlar Ertuğrul Rol Arkadaşı Deniz Baysal’ın Son Durumunu Paylaştı

Rating şampiyonu “Teşkilat”ın yıldızı Deniz Baysal, setlerde artan Covid-19 vakalarının kurbanı olmuştu. Rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul’un paylaşımı onun çoktan iyileştiğini gösterdi!

Teşkilat oyuncuları

TRT 1’in son yıllarda kafayı taktığı iki tema var, biri tarihi diziler, diğeri de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) merkezli hikayeler! Neyse ki, kanal tarihi diziler kanadında “Diriliş Ertuğrul”dan itibaren rakipsiz bir konuma yükseldi. Ancak “Kızıl Elma” ve “Milat” gibi MİT’i anlatan diziler uzun ömürlü olamadı. Nihayet, TRT 1 o konuda da şeytanın bacağını kırmayı başardı!

Teşkilat oyuncuları

Mart ayında başlayan “Teşkilat”, ilk bölümünden itibaren sosyal medyayı ve rating listelerini alt üst etti. Pazar akşamlarındaki boşluğu iyi değerlendiren dizi, görkemli prodüksiyonu, aksiyonu ve sıra dışı senaryosuyla izleyicileri kendine bağladı. Böylece, sezon ortasında başlamanın dezavantajını hiç yaşamadı. Ancak setlerde giderek artan Covid-19 vakalarından onlar da kaçamadı!

Deniz Baysal Karantinaya Girdi

Çağlar Ertuğrul Deniz Baysal

Dizinin başarısındaki önemli etkenlerden biri de tabii ki oyuncu kadrosu. Yedi karakter etrafında şekillenen öyküde, özellikle Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal ikilisi göze çarptı. Çünkü daha önce “Fazilet Hanım ve Kızları”nda partner olmuş ve büyük başarı kazanmışlardı. Diziye onları kim seçtiyse tam isabet olmuş!

Deniz Baysal

Ancak ikilinin yıldızı tekrar parlarken aksilikler de yaşamaya başladılar. Deniz Baysal da Covid-19’a yakalandı ve hemen karantinaya girdi. Twitter hesabından eşi Barış Yurtçu’nun testinin negatif olduğunu ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

Hal böyle olunca, “Teşkilat” setinde bir panik başladı! Hemen testler yapıldı ve Nihat Altınkaya’nın da virüse yakalandığı ortaya çıktı. Sete hemen ara verildi, neyse ki çekimler bir hafta önden gittiği için dizinin yayınlanmasında bir aksilik olmadı. Ama sete 2-3 hafta mecburi ara verileceği söyleniyordu. Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un son paylaşımı bu söylentilere bir cevap niteliğindeydi!

Setten Son Haberler Geldi

Deniz Baysal, dün gece karantina süresinin dolduğunu ve testinin negatif çıktığını paylaşmıştı. Bugün de hastalık, yorgunluk dinlemeden işinin başına geri döndü!

Çağlar Ertuğrul’un paylaşımı da “Teşkilat” hayranlarının yüreğine su serpti. Merak etmeyin, onlar bir şekilde tüm sorunların üstesinden geliyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz