Masterchef Finalistlerinden Yeni Proje mi Geliyor? Danilo Zanna’nın Storysi Kafaları Karıştırdı: “Tatil Bitti”

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2021

Masterchef Finalistlerinden Yeni Proje mi Geliyor? Danilo Zanna’nın Storysi Kafaları Karıştırdı: “Tatil Bitti”

TV8’in Masterchef Türkiye yarışmasının 2020 sezonu, Serhat Doğramacı’nın şampiyon olmasıyla sona erdi. Finalde Barbaros Yoloğlu ile çarpışan Serhat Doğramacı, şampiyonluk kupasını kaldıran isim olurken; Barbaros Yoloğlu’da ikinci olarak yarışmadan ayrıldı.

masterchef yarışmacıları

Sosyal medyada ise şampiyonluğun hikayesi konuşulmaya devam etti. Özellikle de, Barbaros ve Serhat’ın final gecesinde centilmence yarışması Masterchef izleyicilerini oldukça etkiledi. Yarışma boyunca Koronavirüs pandemisi nedeniyle aynı evi paylaşan yarışmacılar; yakın dostluklar kurdular. Yarışmacıların storylerinde gördüğümüz kadarıyla dostlukları da hala devam ediyor.

Bugün İtalyan jüri üyemiz Danilo Zanna; Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu ve Emir Elidemir’le birlikte story paylaştı. Storyde Danilo Zanna’nın “Tatil bitti, artık çalışma vakti!” demesi, “Şampiyonlarla yeni bir proje mi geliyor?” sorusunun sorulmasına sebep oldu!

Danilo Zanna’nın Merak Uyandıran Storysi!

Exxen’in Masterchef Junior çekimleri tüm hızıyla devam ederken; yarışmanın muzip jürisi Danilo Zanna’dan yeni story geldi. Storyde Masterchef’in şampiyonu olan Serhat Doğramacı, şampiyonluğu birkaç puanla kaybeden Barbaros Yoloğlu ve yarışmadan üçüncü olarak ayrılan Emir Elidemir vardı.

Bir süredir dinlenen eski yarışmacılarla story paylaşan Danilo Zanna’nın “Dinlendiniz, tatil yaptınız. Tatil bitti, artık çalışma zamanı!” demesi dikkatlerden kaçmadı. Acaba Exxen’de yarışmanın en başarılı üç yarışmacısına özel bir program mı gelecek? Yoksa Masterchef Junior’a konuk olarak mı çağırıldılar. Yakın zamanda göreceğiz!

Exxen’de Masterchef Junior Heyecanı!

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için çalışmalar devam ediyor. Her hafta birbirinden farklı dizi ve programlarının yeni bölümleri geliyor, bu programlardan biri de Masterchef Junior. Özellikle küçük çocuklara yemek pişirmeyi aşılamak için oldukça güzel bir yol!

Jüri üyeleri ise, Junior versiyonunda çok daha sevimliler! Hal böyle olunca ortaya birbirinden komik ve eğleceli görüntüler çıkıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz