Ayrılık Sonrası İlk Kez Görüntülenen Gonca Vuslateri’den Hakan Altun Hakkında Şaşırtan Açıklama: “Gülmem…”

Aleyna Özyaman

Haberler

24 Ocak 2021

Ayrılık Sonrası İlk Kez Görüntülenen Gonca Vuslateri’den Hakan Altun Hakkında Şaşırtan Açıklama: “Gülmem…”

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkı, 2020’nin son haftalarında magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medya kullanıcılarından bazıları ise Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’nin birbirine uygun olmadığını düşünmüş ve ilişkinin uzun vadeli olmayacağını dile getirmişti, haklı da çıktılar!

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun

Ani bir hızla başlayan aşkları, aynı hızla saman alevi misali geri söndü. Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’nin ayrılığı hakkında pek çok iddia ortaya atıldı; kimileri evlilik yüzünden ayrıldılar dedi, kimileri aldatma var dedi, kimileri de çocuk konusunda anlaşmazlık yaşadılar dedi. Ağzı olan konuştu kısaca ama ne Hakan Altun’dan ne de Gonca Vuslateri’den bu konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun

Bugün ise, Hakan Altun ayrılığı sonrası Gonca Vuslateri ilk kez kameralara yakalandı. Köpeğini gezdirmek için çıktığını söyleyen Gonca Vuslateri, Hakan Altun sorusuna verdiği cevapla herkesi bir hayli şaşırttı!

Ayrılık Sonrası Gonca Vuslateri’den İmalı Paylaşımlar!

Hakan Altun’la ayrılığının ardından sosyal medyada bazı paylaşımlar yaptı Gonca Vuslateri. Hem Instagram hem de Twitter’da bol bol yazdı çizdi. Özelikle bazı paylaşımlarının Hakan Altun’a atıf olduğunu söylendi, ancak hangi maksatla paylaşım yapıldığını bilmiyoruz tabii.

Gonca Vuslateri, Hakan Altun’dan Sonra İlk Kez Kameralara Yakalandı!

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun

Hakan Altun, Gonca Vuslateri ayrılığı sonrası Bodrum’da magazincilere yakalanmıştı. Mutsuz ve üzgün olduğu her halinden belli olan Hakan Altun’un gözleri de kızarmıştı! Ayrılıktan en çok etkilenen taraf anlaşılan Hakan Altun’du. Gonca Vuslateri konusunda ise konuşmak istemediğini dile getirmişti. Detaylar için:

Bugün ise Gonca Vuslateri kameralara yakalanan isim oldu. Köpeğini getirmeye çıkan güzel oyuncu Hakan Altun’la ilgili sorulan ayrılık sorularına “konuşmayacağım. köpeği çıkartmam lazım, vaktim yok” diyerek cevap vermedi.

Gonca Vuslateri

Magazincilerin “ayrılık sonrası Hakan Altun dinlediniz mi?” sorusuna ise “gülmem geliyor!” diyerek cevap verdi. Bu cevapla herkesi çok şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz