Berfu Yenenler, Eşi Eser Yenenler’in ÇGH 2’de Kibariye ile Dansını Kıskanınca Ortaya Dalga Konusu Çıktı!

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Berfu Yenenler, Eşi Eser Yenenler’in ÇGH 2’de Kibariye ile Dansını Kıskanınca Ortaya Dalga Konusu Çıktı!

Eser Yenenler’i 2008 yılında Kanal D ekranlarına gelen, Yılmaz Erdoğan’ın programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan biliyoruz. Eser Yenenler, programda ekip olarak oynadıkları skeçlerden sonra ününe ün katarak kendini tüm Türkiye’ye sevdirmeyi başardı.

Eser, Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan sonra İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile birlikte 3 Adam programını sundu. Talk Show tadında olan bu program çok sevildi. Sonra da Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda oturdu. TV8’de sunduğu “Eser Yenenler Show” ile birlikte Nirvana’ya yükseldi!

Eser Yenenler, Berfu Yenenler’le 2019 yılında dünya evine girdi. Mutlu çift ilişkilerini sosyal medyadan hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmiyor. Öyle ki esprili videolar, paylaşımlar gırla gidiyor.

Eser Yenenler’in Kibariye’yle Oynaması!

Geçtiğimiz hafta yılbaşı gecesi Çok Güzel hareketler Bunlar 2’yi Eser Yenenler sundu. Yılmaz Erdoğan’ın film projesi nedeniyle birkaç haftadır Eser’i, ekranlarda görüyoruz. Programın yılbaşı özel gecesinde bir çok ünlü isim vardı. Hülya Avşar, Kibariye, Emir Can İğrek, Hande Subaşı gibi isimler seyircileri bir hayli eğlendirdi.

Kibariye dev sesiyle izleyenleri bir kez daha mest etti. Uzun süredir sahnelerden uzak kalan ünlü şarkıcı sahneleri bir hayli özlemiş olsa gerek, dayanamadı ve seyircilerin arasına karışıverdi. O sırada bir roman havası söylüyordu. Sonra da Eser Yenenler’in yanına gitti. Olay da burada koptu. Kibariye ve Eser bir güzel oynadılar. Seyirciler arasında Berfu Yenenler de vardı. Kameralar da Berfu Hanım’ın yüz ifadesini zoomlamadan durmadı!

Ortaya Eser ve Kibariye’nin oynadığı, Berfu’nun da ters ters bakarak göz devirdiği görüntüler çıktı. Bu görüntüler tüm magazin sayfalarına konu oldu. Eser ve Berfu çifti de durumla dalga geçmek adına kendi hesaplarından story olarak bu görüntüleri paylaştılar.

Belli ki durumu kendi lehlerine çekmek istediler! Ortaya çıkan görüntüler ise şöyle:

Eser Yenenler, “Canım karımçok iyi huyludur.” sözleriyle paylaştıktan sonra Berfu Yenenler de “Yok canım ne kıskançlığı. O sırada ben:…” sözleriyle paylaşarak yaptı esprisini.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz