Masterchef’in Şampiyonu Serhat ve İkinci Olan Barbaros’tan İlk Açıklamalar Geldi: “#1kupa2şampiyon”

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Masterchef’in Şampiyonu Serhat ve İkinci Olan Barbaros’tan İlk Açıklamalar Geldi: “#1kupa2şampiyon”

TV8’in fenomen yemek yarışması Masterchef, 6 ay ve 133 bölümden sonra dün gece final bölümüyle sonlandı! Özellikle Survivor’a göre final bölümü oldukça sönük geçen yarışmanın kazananı Serhat Doğramacı oldu! Yarışmanın başından beri en gözde yarışmacılardan olan Barbaros Yoloğlu ise yarışmayı ikincilikle bitirdi!

Barbaros ve Serhat

Ancak bu seneki Masterchef finali, diğer sezonlardan biraz farklıydı. Sebebi ise, finalistlerin gerçekten çok yakın arkadaş olmasıydı. Bu sebeple şampiyon olan Serhat’tan gerçek bir sevinç gösterisi göremedik. Bu sene Masterchef yarışmacıları Koronavirüs pandemisi sebebiyle hep beraber aynı evde kaldılar. 6 aydır, birbirlerinden başka kimseyi görmeden geçiren yarışmacılar çok yakın ilişkiler kurdular. Bu yakın dostluklardan biri de finalistler Barbaros ve Serhat’tı.

Şampiyonluk Kupasını Beraber Kaldırdılar!

Yakın arkadaş olan ikili, finalist oldukları belli olduktan sonra hep aynı şeyi söylediler “Bir kupa iki şampiyon!” yarışmanın jürileri de Instagram paylaşımlarından Serhat ve Barbaros’tan “Şampiyonlar” diye bahsetti.

blank

Tabii sadece bir kupa vardı ve bir şampiyon çıktı yarışmadan. O isim de Serhat Doğramacı oldu! Ancak Serhat, yakın arkadaşı Barbaros’a bir incelik yaparak en az onun da kendisi kadar şampiyonluğu hak ettiğini söyledi ve kupayı beraber kaldırdılar. Serhat’ın bu hareketi izleyenlere “Gerçek centilmenlik!” dedirtti.

Şampiyonlardan İlk Açıklamalar Geldi!

Final yarışmasının gerçek anlamda “fair play” içinde geçtiği de izleyicilerin hemfikir olduğu konulardan oldu. Yarışmanın sonlanmasının ardından Serhat ve Barbaros’tan ilk açıklamalar Instagram hesaplarından yapıldı!

Barbaros Yoloğlu, şampiyon Serhat ile beraber bir fotoğrafını paylaşarak altına şu açıklamayı yazdı: “Başta bütün Tv8 ailesine ve Acun Medya’ya, bugüne kadar beni destekleyen bütün dostlarıma ve desteğini benden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Sadece sizleri üzdüğüm için çok üzgünüm. Hiçbir şey bitmedi ve her şey yeni başlıyor. En başından beri en büyük rakibim olan kendimle yarışmaya devam edeceğim. Sadece biraz dinlenmeye ihtiyacım var Saygılarımla..”

Serhat ise ikinci olan arkadaşı Barbaros’a yorum yapmayı ihmal etmedi:

blank

Serhat Doğramacı ise Masterchef yarışmasının başından beri kendinden emin tavrıyla herkes tarafından “egoist ve ukala” olarak görülüyordu. Ancak dün gece gösterdiği davranışlar sonunda sadece kendinden emin biri olduğunu bizlere gösterdi! Kupayı Barbaros ile kaldırdıkları video Instagram hesabından paylaşarak: “Bazen son değil sona giden yolculuktur önemli olan. Herkes kazanabilir, eğer bunun bir üstünü yapmak istiyorsanız bu nasıl kazandığınız ve kimleri geçtiğinizle alakalıdır. Basit bir şekilde şampiyon olacağım dedim ukalalık sandılar. Açıkladım, kıvırma dediler. Uyguladım, oynuyor dediler.” ile başlayan bir açıklama yazdı

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz