“Bu Benim Masalım” Dizisinin Başrolleri Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki Set Arkasında da Şarkı Söylüyor!

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

“Bu Benim Masalım” Dizisinin Başrolleri Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki Set Arkasında da Şarkı Söylüyor!

Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’nin başrolde olduğu “Bu Benim Masalım” dizisi Exxen’de yayınlanmaya başladı. 1 Ocak tarihinde başlayan Exxen için pek çok kişiden olumsuz yorumlar gelse de; Acun Ilıcalı yaptığı açıklama da bu teknik sıkıntıların çoğunun çözüldüğünü ve izleyicilerden sabır göstermelerini istedi. Tabii Exxen’in en çok beklenen ve merak edilen yapımlarından biri de “Bu Benim Masalım” isimli diziydi.

“Bu Benim Masalım” Kaçak Sitelere Düştü!

Exxen’in resmi Instagram hesabından videonun yayınlanmasının ardından, özellikle Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven fanları büyük bir heyecanla 1 Ocak tarihini beklediler. Teknik sıkıntılara rağmen yayına alınan Exxen’de yayınlanmaya başlayan Bu Benim Masalım dizisi, kısa süre içinde yasal olmayan film ve dizi sitelerine düştü!

Exxen’e kayıt olmayan kişiler farklı kaynaklardan diziyi izlediler. Bugün ise Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’den bir set arkası videosu geldi, videoda oldukça neşeli olan ikili; beraber Aleyna Tilki’nin son şarkısını söylüyordu.

Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’den Set Arkası Halleri!

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven’in şampiyonluk sonrası önü daha çok açıldı! Danla Biliç’le yakın arkadaşlığı ile tanınan Cemal Can, şimdi Danla’dan bile daha tanınır biri haline geldi. Instagram’da 3.1 milyon takipçiye ulaşan Cemal Can, en son O Ses Türkiye sahnesinde Murat Boz ile beraber şarkı söyledi.

Bugün ise Cemal Can Canseven Instagram hesabında “Bu Benim Masalım” dizisinin set arkasını paylaştı! Paylaştığı videoda Aleyna Tilki’nin bir şarkısını söyleyen ikilinin üzerinde çekimlerde kullandıkları okul kıyafetlerinin olması da gözden kaçmadı. Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki görüldüğü gibi set arkasında da oldukça iyi anlaşıyorlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz