Masterchef’in Tatlı Sert Jürisi Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef Junior Paylaşımı: “Artık Çok Minnoşuz!”

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Masterchef’in Tatlı Sert Jürisi Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef Junior Paylaşımı: “Artık Çok Minnoşuz!”

TV8’de Masterchef yarışmasının sona ermesinin ardından, Exxen’de Masterchef Junior yarışması başladı! Tabii Masterchef Junior programında minikler yarıştığı için şefler çok daha “ponçik ve sevimliler” hatta Masterchef’in meşhur tadım alanı bile daha sevimli bir hale evrilmiş.

Masterchef Türkiye’den Sonra Masterchef Türkiye Junior!

Masterchef Türkiye’nin sevilen jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın hayatları Masterchef’ten ibaret oldu desek yalan söylemiş olmayız aslında!

Masterchef Türkiye’nin 2020 sezonu tam 6 ay sürdü ve bu 6 ay boyunca; haftanın en az 4 ya da 5 gün TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıktılar. Böyle bir yoğunluğa alışan jüri üyelerinin Masterchef yarışması sonrası büyük bir boşluğa düşmesini beklersiniz. Ancak pek de öyle olmadı. Bunun sebebi, Masterchef yarışmasının ardından Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’de Masterchef Junior’ın devam etmesi!

Yurt dışında özellikle Amerika’da Masterchef Junior programı büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Ufak çocukların kıyasıya bir rekabetle yarıştığı programda, miniklerden beklenmeyecek tabaklar görüyoruz çoğu kez! Hal böyle olunca Acun Ilıcalı, Masterchef Junior’ı dijital platformu Exxen’e dahil etti ve oldukça da sevildi.

Masterchef Junior’ın ilk bölümü TV8’de yayınlandığında oldukça iyi bir reyting sonucu almıştı. Diğer bölümleri de Exxen’e yüklenmeye devam ediyor. Ancak bütün bölümler çekilmiş değil, 6 aylık yoğun Masterchef serüveninden sonra aynı hızla Masterchef Junior yarışması için çalışmaya devam eden jüri üyelerinin bütün hayatı Masterchef oldu.

Somer Şef’ten “Sevimli” Paylaşım!

Masterchef Junior’ın çekimleri hızla devam ederken, jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu oldukça sevimli bir fotoğraf paylaştı. Masterchef izleyicileri hatırlayacaktır, jüriler yarışmacılara karşı oldukça sert eleştiriler yapıyor hatta zaman zaman yarışmacıları ağlatıyorlardı.

Tabii Masterchef Junior’da Somer Sivrioğlu’nun söylemiyle çok daha “güleryüzlü ve minnoşlar” Küçük çocukların içindeki yemek aşkını alevlendirmeye çalışan jüri üyeleri; Masterchef Junior yarışmacılarıyla oldukça keyifli anlar geçiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz