Ünlü Youtuber Enes Batur’dan “Esmerleri” Kızdıracak Yorum: “Evinde Ferrari Varken Dışarıdaki Tofaş’a…”

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Ünlü Youtuber Enes Batur’dan “Esmerleri” Kızdıracak Yorum: “Evinde Ferrari Varken Dışarıdaki Tofaş’a…”

Youtube Türkiye’nin en fazla aboneye sahip olan ismi Enes Batur! Youtube Türkiye’nin temellerini atan kişilerden biri olduğunu söyleyebiliriz Enes Batur için. Uzun zamandır düzenli olarak Youtube için içerik üreten kanalların başında geliyor. İlk olarak oyun videoları çekmesiyle ünlenen Enes Batur, zamanla farklı alanlarda içerikler üretmeye başladı.

Hatta Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine transfer olan isimlerden biri oldu! Pek çok Youtuber bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine transfer oldu ve artık Exxen için içerik üretmeye başladılar: Enes Batur, Reynmen, Berkcan Güven, Mesut Can Tomay, Ali Biçim, Katarsis, 3Y1T ve çok dahası!

Ancak Enes Batur’un dikkat çektiği tek sosyal mecra Youtube değil, Twitter’da da oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip; Twitter’da tam 951 bin takipçisi var. Takipçileriyle oldukça sık paylaşım yapıyor genç Youtuber, dün akşam yaptığı paylaşımla ise oldukça dikkat çekti!

Enes Batur’un Olay Tweeti!

Sosyal medya fenomenlerinden olan Enes Batur, sadece Instagram ya da Youtube’u aktif olarak kullanmakla kalmıyor, Twitter’da da kendisini ifade etmeyi oldukça seviyor. Özellikle de bir başka sosyal medya fenomeni Danla Biliç’le Twitter’da atışmaları oldukça meşhur, bilenler vardır.

Ancak dün akşam, Enes Batur’un attığı tweetlerden biri herkesi oldukça şaşırttı!

Kendisinin sarışın kadınlardan hoşlandığını beyan eden Enes Batur, sarışınları överken; esmerleri de birazcık gömdü sanki! Birazcık deyip küçültmek çok da doğru olmaz baya baya gömdü. Sarışın kadınları Ferrari’ye benzetirken esmer kadınları ise Tofaş’a benzetti!

Enes Batur’un takipçilerinden cevap gecikmedi tabii, Enes Batur’a katılan da vardı karşı çıkan da. Hatta “sevgililerinden anladık zaten!” diyenlerin sayısı hiç azımsanacak gibi değildi:

Konuyu, Twitter’da sık sık atıştığı Danla Biliç’e bağlayanlar da vardı!

Benzer Haberler

Ali 17 Ocak 2021

Abi adamsın

ozlem Zeyrek 17 Ocak 2021

bence asıl Tofaş sensin kendini hemen zirvedemi zannettin yakında havan söner balon gibi sizin gibileri çok gördük sanatçı bozuntusu üstelik ağzın çok bozuk bir sürü küfürlü video hiç iyi bir örnek değilsin topluma

Yorum Yaz