Masterchef’te Skandallar Bitmiyor! Önce Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu Kavgası Şimdi de Mehmet Yalçınkaya’nın…

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Masterchef’te Skandallar Bitmiyor! Önce Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu Kavgası Şimdi de Mehmet Yalçınkaya’nın…

Masterchef’in fenomen şefi Mehmet Yalçınkaya sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Ünlü isimden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Mehmet şefin o paylaşımı Instagram’da olay oldu.

mehmet yalçınkaya-masterchef

Yaz aylarının en büyük eğlencesi Masterchef hem yarışmacıları hem de şefleri ile olay yaratmaya devam ediyor. İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye versiyonu olan sevilen program 5 sezondur ekranlarda adeta fırtınalar estiriyor. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği fenomen yarışma programı hem sosyal medyanın hem de reyting listelerinin en popüler yapımlarından biri.

mehmet yalçınkaya-masterchef

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu Masterchef’in atarlı ve karizmatik jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya’dan ilgi çeken bir paylaşım geldi. Mehmet şefin dertli paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Baba-Oğul Sosyal Medyayı Salladılar

1974 yılında Bolu’da doğan ünlü şef Fransa, İtalya, Katar gibi birçok ülkede çalıştı. Ardından insan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim gören Yalçınkaya Türk mutfağını tüm dünyada başarılı bir şekilde temsil ediyor.

mehmet yalçınkaya-masterchef

Hem yurt içinde hem de yurt dışında kazandığı ödüllerle dikkat çekerek kariyeri ile göz dolduran yıldız şef, şimdilerde ekranların da en gözde isimlerinden biri. Masterchef ile tüm Türkiye’de büyük bir üne kavuşan Yalçınkaya, kendine has tavırları ile fenomene dönüşen Mehmet Yalçınkaya, sosyal medyada da birçok espriye konuk oluyor.

Ünlü şefin kendi gibi aşçılık kariyerinde ilerleyen oğlu Utkan Yalçınkaya’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Utkan Yalçınkaya babası ile el sıkıştıkları bir videoyu Instagram üzerinden paylaştı. Utkan, babasının ve kendisinin görüntülerinin üzerine “Ben” ve “Dertlerim” yazınca ise olanlar oldu. Mehmet şef de bu esprili paylaşımı yapınca herkes kahkahaya boğuldu. Danilo ve Somer şefin ananaslı pizza olayından sonra Masterchef’in başarılı şeflerini konuşmaya devam edeceğiz gibi gözüküyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz