Kiraz İçin Kavga Başladı! Eda’nın Dövmesi ise Ortalığı İyice Karıştırdı: Sen Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Kiraz İçin Kavga Başladı! Eda’nın Dövmesi ise Ortalığı İyice Karıştırdı: Sen Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin fenomen dizisi Sen Çal Kapımı yepyeni bölümleriyle heyecanı doruklara taşımaya devam ediyor. Serkan ve Eda aralarındaki çekimi kabul edebilecek mi, çiftlerin yarışmasının sonucu ne olacak?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Son dönemlerin en çok konuşulan Sen Çal Kapımı şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biri oldu. Ekran macerasına yaz dizisi olarak başlayan Sen Çal Kapımı, ilgi çeken konusu ve yıldız kadrosu ile kısa sürede izleyicinin beğenisini kazanarak iki sezon ekranlara gelmeyi başardı. Nefretten doğan tutku dolu bir aşka sahip olan inatçı aşıkların romantik hikayesine tanık olduğumuz bu dizi, fırtınalar estirmeye devam ediyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Sinan Albayrak, Evrim Doğan, Anıl İlter gibi isimleri izlediğimiz Sen Çal Kapımı’nın heyecan dolu yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki bölümde Neler Oldu?

Eda, Serkan ve Kiraz kısa süreliğine beraber yaşamaya başladı. Ancak Eda’yı geri kazanmayı ve Kiraz’a babalık yapmayı aklına koyan Serkan bu durumu sürekli kılmak için elinden geleni ardına koymadı. Eda Kiraz’ın iyiliği için aynı çatı altında olmayı kabul etse de Serkan’a kalbini teslim etmek üzereydi.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Bir aile olmak için çabalayan Eda ve Serkan’ı ise kötü bir sürpriz bekliyordu. İlk başta büyük bir aksilik olarak görünen bu durum, birbirlerine daha da bağlanmalarını sağladı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kiraz için çabalayan Eda ve Serkan sonunda aralarındaki çekimi kabullenebilecek mi? Eda geçmişin yaralarından kendini kurtarabilecek mi? Hep beraber izleyip göreceğiz. Keyifli ve bol olaylı bir bölüm bizi bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz