Programda Survivor’u Yaşayan Esra Erol Sonunda Huzuru Buldu! Özbir Ailesini Büyük Bir Heyecan Sardı

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Programda Survivor’u Yaşayan Esra Erol Sonunda Huzuru Buldu! Özbir Ailesini Büyük Bir Heyecan Sardı

Özbir ailesi sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Instagram’ın en popüler ailesinden yepyeni pozlar geldi. Esra Erol’un eşi Ali Özbir’in ailesi ile mutlu pozları herkesin kalbini ısıttı.

O Türkiye’nin en sevilen ekran yüzlerinden biri. Başarılı kariyeri, güzelliği ve samimi tavırları ile kısa sürede tüm Türkiye’nin kalbini fetheden ünlü sunucu kariyer yolculuğuna ilk oyuncu olarak başlamıştı. Polis bir babanın beş çocuğundan biri olan popüler isim Cennet Mahallesi, Kalp Gözü gibi yapımlarda rol aldıktan sonra kariyerine bambaşka bir yoldan ilerlemeyi tercih etti.

blank

Ardından Flash Tv’de evlilik programı sunan Esra Erol, doğal yeteneği ile kısa sürede sektör tarafından fark edilince Atv, Fox Tv, Star Tv gibi kanallarda izdivaç programı sundu. İzdivaç programlarına yasak gelmesi ile farklı bir format ile sevenlerinin karşısına gelen Erol, artık kayıpları buluyor ve saklı gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

İyi ki Doğdun İdris Ali

Kariyeri ile göz dolduran Esra Erol, özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Ünlü kabadayının oğlu Ali Özbir ile 11 senelik mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olan güzel sunucu, oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile kurduğu aile ile herkesi imrendiriyor.

Oldukça yoğun ve stresli bir sezon geçirdikten sonra ailesi ile tatile çıkan Esra Erol ve ailesi sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Tatil pozları ile Instagram’ı sallayan rüya aile, özel gün kutlamaları ve birbirlerine olan sevgileri ile hepimizi adeta büyülüyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Ali Özbir’in doğum günü kutlanmıştı. Oldukça renkli ve romantik karelere yol açan kutlama görüntüleri hepimizin gözlerinden kalpler çıkarmıştı.

esra erol-ali özbir

Günler sonra fenomen ailenin başka bir doğum günü kutlaması ile gündeme geldi. Büyük oğulları İdris Ali’nin doğum gününü kutlayan Esra Erol ve Ali Özbir çifti sosyal medyada olay oldu. Tüm ailenin fotoğrafını paylaşan Ali Özbir “Minik ailemiz” diye de not düştü. Özbir, oğlu il fotoğrafını paylaşarak ona güzel dilekler dilemeyi de ihmal etmedi. Buradan İdris Ali’nin doğum gününü tekrar kutluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz