Hande Sarıoğlu Söylemezsem Olmaz’da Ahmet Hakan’a Cevap Verdi: “Yanımda Olsalar Benimle Birlikte Dans Ederlerdi”

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Hande Sarıoğlu Söylemezsem Olmaz’da Ahmet Hakan’a Cevap Verdi: “Yanımda Olsalar Benimle Birlikte Dans Ederlerdi”

Habertürk’ün güzel spor spikeri Hande Sarıoğlu, Instagram hesabında yayınladığı oryantal dans videosu yüzünden işin olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamalar üzerine Hande Sarıoğlu’na hem destek hem de eleştiri mesajları yağdı!

Söylemezsem Olmaz

Hande Sarıoğlu’na destek olanlardan daha fazla, Habertürk’ten çıkarıldığı için “İyi oldu, oh olsun!” diyenler vardı. Birkaç gündür kendisine gelen tepkilere Instagram’dan videolarla ve storylerle cevap veren Hande Sarıoğlu, bugün Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a bağlanarak hem kendini savundu hem de başta Ahmet Hakan olmak üzere kendisine hakaret edenlere sert bir cevap verdi!

Ahmet Hakan’dan “Story Şebeği!” Çıkışı

Ünlü gazeteci ve genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan’ın eleştirileri ve köşe yazıları çok meşhur. Her hafta köşesinde pek çok kişiyi, olayı, yapımı, diziyi, filmi artık gündemde ne varsa hepsini bir güzel eleştirir.

Ahmet HAkan

Haftaya Hande Sarıoğlu’nun oryantal dansı damga vurunca, Ahmet Hakan da yorum yapmaktan geri durmadı. Ancak yorumun ve eleştirinin dozunu ayarlayamayınca; Hande Sarıoğlu’na hakarete varan sözler sarfetmiş oldu.Hande Sarıoğlu’nun videosunu 15 saniyeden fazla izleyemediğini söyleyen Ahmet Hakan, güzel sunucuya “Story Şebeği” yakıştırmasını yaptı.

Hande Sarıoğlu

Ahmet Hakan’ın bu sözlerine sessiz kalmayan Hande Sarıoğlu, Instagram hesabından bir story paylaşarak ünlü gazeteciye cevap verdi: “İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alırınım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış zaar!” Detaylar için:

Ancak Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan’dan hıncını alamamış olacak ki; sansasyonu bol Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanarak Ahmet Hakan’a sert bir çıkış yaptı!

Söylemezsem Olmaz’a Bağlandı!

Ülkedeki kaos rezervini tek başına karşılayan magazin programı Söylemezsem Olmaz, hafta sonunda Ahmet Hakan’ın hakaretine maruz kalan Hande Sarıoğlu’nu canlı yayına bağlayarak cevap vermesini sağladı.

Program sunucularından Arto “Bir genel yayın yönetmeninin böyle bir şey söylemesi kabul edilemez!” çıkışını yaptıktan sonra Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan’a adeta öfke kustu: “Olaya yanlış bir yerden yaklaşmış, bu onun kendi hatası. Birkaç köşe yazarı kendisinin yanlış yerden yaklaştığını söyledi, onlar cevap verdi benim cevap vermeme bile gerek kalmamıştı. Ancak bu kadar kötü bir dille köşesine beni taşıdığı için cevabı hak etti. Bu arada, bana laf edenler de dahil kendisi, benimle aynı ortamda olsalardı hem benimle birlikte dans ederdi hem de el şaklatırdı” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz