Şeyma Subaşı Sevgililer Gününde Yine Çok “Evcimen”: Sevgilisiyle Kucak Kucağa Poz Verdi Ancak Sansürü Unutmadı!

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Şeyma Subaşı Sevgililer Gününde Yine Çok “Evcimen”: Sevgilisiyle Kucak Kucağa Poz Verdi Ancak Sansürü Unutmadı!

14 Şubat Sevgililer günü ülkemizde coşkuyla kutlandı. Coşkuyla dediysem, karlı bir havada, sokağa çıkma yasağı uygulanırken herkes Instagram hesabından romantizmin doruklarına yaşadı! Yurtdışında yaşayan bazı ünlülerimiz ise bizler uyurken coştukça coştu. Mesela son zamanlarda dillerden düşmeyen Şeyma Subaşı!

Şeyma Subaşı

Her geçen gün daha cesurca pozlar veren Şeyma, Mısırlı milyarder sevgilisiyle Miami sokakların tozunu attırmaya devam ediyor. Kah sevgilisinin lüks araçlarıyla “kanatlarını gösteriyor” kah sevgilisinin kucağına tırmanıp “evimsin” diyor.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Sevgililer Gününü Es Geçmedi!

Şeyma Subaşı’nın Instagram profilinde gezerken “İzlemeye geldik bu hayatı” demeyen var mı? Açık konuşmak lazım, Acun Ilıcalı’yla ayrıldıktan sonra eskisi kadar popüler olamayacağını düşünüyorduk ancak Şeyma hepimizi şaşırttı. Şu an kendisi eski eşi Acun Ilıcalı’dan daha popüler hale geldi.

Şeyma Subaşı

Tabii bu popülerliği kazanmasında Mısırlı sevgilisinin büyük payı var ancak Şeyma’nın cesaretine her geçen gün biraz daha şaşırıyoruz, her daim kendisini öven Şeyma Subaşı sevgililer günü için Instagram’da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi: “Dünyadaki en şanslı kadınmışım gibi hissettiriyorsun, tamamen seninim!” Şeyma’nın yazdığı açıklamadan ziyade, elbisesine iliştirdiği gül detayı gözlerden kaçmadı!

Storylerde “Evcimenliğini” Kanıtladı!

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisine aşkını storylerde de haykırmaya devam etti! Cesur pozlar vermeyi ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, linç yememek için kendi kendine oto sansür uygulamayı da unutmadı.

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflar biraz “fazla” gibi geldi bizlere. Şeyma Subaşı ilk olarak öpüştüğü anları Instagram takipçileriyle paylaştı ama kendi kendine oto sansür uygulamıştı. Ardından “evi” olarak nitelendirdiği sevgilisinin kucağında bir poz vererek ne kadar “evcimen” olduğunu hepimize kanıtladı. E sonuçta Şeyma bir yengeç kadını ve yengeç burçları herkesin bildiği gibi “evine” çok düşkün olur!

Şeyma Subaşı
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz