Survivor’ın Eski Yıldızları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Sevgililer Günü Kutlaması Tepki Çekti!

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Survivor’ın Eski Yıldızları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Sevgililer Günü Kutlaması Tepki Çekti!

Survivor 2020’nin yıldızlarından olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, hala hayatımızda olmaya devam ediyor. Survivor’ın efsane 2020 sezonu biteli neredeyse bir yıl olacak ama hayatımıza kattığı kişilerin unutulmaya hiç niyeti yok!

Barış ve Nisa

Özellikle de Survivor’ı ikinci olarak tamamlayan Barış Murat Yağcı ve yarışmada “kız kardeşim” dediği Nisa Bölükbaşı’nın ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Enes Batur’un evinde çekilen öpüşme görüntüleri Instagram’a yayılınca ilişkilerini daha fazla saklayamamış ve itiraf etmek zorunda kalmışlardı.

Barış ve Nisa

“Fake” Evlilik Teklifi

Survivor’dan sonra sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine ulaşan yarışmacılar, Youtube kanalı açarak Youtuber olmaya karar verdiler. Özellikle de Barış ve Nisa birlikte eğlenceli(?), komik(?) ve aşk dolu(?) videolar çekerek takipçileriyle paylaşıyor. Hatta Barış Murat Yağcı, video uğruna sevgilisi Nisa’ya İstiklal Caddesinde evlilik teklifi etmiş ve bu evlilik teklifi sosyal medyaya yayılınca oldukça olay olmuştu.

Barış ve Nisa

Ancak sonradan bu evlilik teklifinin “fake” olduğu ortaya çıkınca, hem Barış hem de Nisa sosyal medyadan oldukça tepki almıştı. Sosyal medya kullanıcı tarafından “Prim yapmaya ve gündemde kalmaya çalışıyorlar” yorumları gelmişti. Detaylar için:

“Çevgililer Çünün Kutlu Olçun Çevgilim!”

Açıkçası Barış ve Nisa için Survivor’dan elde ettikleri fan hesapları hariç sosyal medyada pek de sevildiğini söyleyemeyiz ! Hele de Barış’ın son sevgililer gününde Nisa’ya “Çevgililer çünün kutlu olçun çevgilim!” demesi tek kelime ile cringe!

Barış Murat Yağcı’nın son yüklediği Vlog videosunda, sevgilisi Nisa’ya çiçek hediye ettiğini görüyoruz. Buraya kadar bir sorun yok ancak 30 yaşındaki Barış’ın “Çevgililer çünün kutlu olçun çevgilim!” cümlesini duyunca tüylerim diken diken oldu.

Barış ve Nisa

Barış’ın takipçileri tarafından bu konuşma çok “sevimli” bulunsa da, sosyal medya kullanıcıları Barış’ın bu konuşmasını “cringe” buldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz