Böyle Kutlama Görülmedi! Esra Erol’un Doğum Günü İçin Tüm Ekibi Seferber Oldu

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

Böyle Kutlama Görülmedi! Esra Erol’un Doğum Günü İçin Tüm Ekibi Seferber Oldu

Ünlü sunucu Esra Erol, dün 39. yaşını kutladı. Arkadaşlarından ve hayranlarından yüzlerce mesaj alan Esra Erol için en özel hediye program ekibinden geldi.

Esra Erol

Esra Erol, sunuculukta ender görülen bir başarı kazanarak Türkiye’nin en meşhur isimlerinden biri oldu. Usta sunucu, ilk başladığı zamanlar dalga geçilen evlilik programlarını başarılı sunumuyla en çok rating alan formatlardan birine çevirdi. Evlilik programları yasaklandıktan sonra ekranlara küsmedi. Onun yerine, meslektaşı Müge Anlı’nın formatına benzeyen bir programla devam etti. Hafta içi her gün “Esra Erol’da” programıyla kayıpları bulmaya ve aileleri birleştirmeye devam ediyor. Farklı sunuculuk tarzı ve hayranları sayesinde bu programda da yüksek ratingler almayı başardı.

Esra Erol

Öte yandan, ünlü sunucunun özel hayatında da her şey yolunda gidiyor. Uzun yıllar beraber olduğu iş insanı Ali Özbir ile 2010’da evlenen Esra Erol, iki dünyalar tatlısı çocuğun da annesi. Mutlu aile hayatındaki detayları ve programının perde arkasını Instagram’da sık sık paylaşan sunucunun tam 4 milyon takipçisi var. Dün 39. yaşını kutlayan Esra Erol’un sosyal medya hesabına yüzlerce kutlama mesajı ve hayranlarının hazırladığı videolar gönderildi. Neredeyse hepsini paylaşan Esra Erol için en özel kutlama ise ekibinden geldi.

Çiçeklerle Dolu Bir Yol

İkinci ailem ekibim. Yaşattığınız mutluluğun tarifi yok” diyerek teşekkür eden Esra Erol, ekibindeki herkesten teker teker çiçek aldığı anları paylaştı. Ayrıca, bu ekip ruhu programın neden bu kadar başarılı olduğunu gösteren detaylardan biri.

Videonun en sonunda da eşi Ali Özbir’den çiçek alan Esra Erol’un gözleri dolu dolu oldu.

“39 yaşıma notları”

Esra Erol Ali Özbir

Esra Erol, yeni yaşı için ailesiyle yaptığı kutlamaya özel bir mesaj da yayınladı. “39 yaşıma notlar” diyerek yaptığı paylaşım, pozitif olmanın önemiyle ilgili!

İyi ki doğdun Esra Erol!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz