Masumiyet Seyircilerine Müjde! Serkay Tütüncü O Haberi Instagram’dan Duyurdu: Masumiyet’in Yeni Bölümü Geliyor!

Aleyna

FOX

12 Haziran 2021

Masumiyet Seyircilerine Müjde! Serkay Tütüncü O Haberi Instagram’dan Duyurdu: Masumiyet’in Yeni Bölümü Geliyor!

Fox’un büyük iddialarla başlayan dizisi Masumiyet reyting savaşına yenik düşerek 13. bölümüyle ekrana veda etti. Ancak Masumiyet’te İlker Ilgaz karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, bugün Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafa; “Masumiyet 14. Bölüm” açıklamasını yazınca birçok kişi heyecanlandı!

Masumiyet

Reyting Savaşına Yenik Düştü!

2021 dizi sezonunda birçok yeni dizi, geçtiğimiz sezonlardan devam eden projeleri reyting savaşında adeta yerden yere vurdu! Hatta yeni dizilerin reytingleri ele geçirmesi nedeniyle geçtiğimiz sezondan gelen birçok proje yayın hayatını sonlandırmak zorunda kaldı. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Teşkilat, Gönül Dağı gibi dizilere rakip olarak gelenler ise maalesef ki başarılı olamadı!

blank

Ancak Fox TV, Sadakatsiz’e rakip gelmesi planlanan bir dizisiyle rekabete girmeye karar verince ortalık karıştı! Güçlü oyuncu kadrosu ve kaotik senaryosuyla ilk tanıtım fragmanlarından itibaren binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başaran Masumiyet, sosyal medyada bir anda popüler olmaya başladı. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın gibi oyuncularla ekranlara fırtına estirmek için gelen Masumiyet ilk bölümlerde hem reytinglerde hem de sosyal medyada yüzleri güldürdü.

blank

“Masumiyet Bölüm – 14!”

Hatta birçok sosyal medya kullanıcısı Masumiyet ile Sadakatsiz’i birbiriyle kıyaslamaya başlamıştı bile. Ancak Masumiyet’in sosyal medyada oluşturduğu bu fan kitlesi reytinglere yansımadı! Her bölüm sonrasında reytinglerde daha da düşüş yaşayan Masumiyet, Yasak Elma’nın yayınlandığı güne geçerek tekrar şansını denemiş olsa da; nafile! Sadece 13 bölüm boyunca ekranlarda tutunabilen Masumiyet, 13. bölümüyle ekranlara veda etti.

blank

Dizinin oyuncuları bu duruma bir hayli üzülmüş olsa da; Serkay Tütüncü’nün paylaşımı kafaları karıştırdı. Yakışıklı oyuncu paylaştığı Instagram storysinde Masumiyet ekibiyle buluştuğu anları paylaşarak üzerine de; “Masumiyet 14. Bölüm” yazdı! Dizinin şu an için dijitale geçip geçmeyeceği bilinmezken, oyuncuların birbirleriyle hala görüşüyor olması oldukça sevindirici bir detay!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz