Evde Kriz Var! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan Beklenmeyen Hareket: “Kendime Sürekli…”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Evde Kriz Var! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan Beklenmeyen Hareket: “Kendime Sürekli…”

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakterine can veren Merve Dizdar, dün akşam yaptığı Instagram paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Oyunculuğu ve güzelliğiyle herkesi etki altına almayı başaran Merve Dizdar’ın göndermeli storysi acaba kime?

Hem Güzel Hem de Yetenekli!

Genellikle komedi projelerinde görmeye alışık olduğumuz Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’ndan önce son olarak Gupse Özay’ın komedi filmi “Eltilerin Savaşı”nda rol almıştı. Uraz Kaygılaroğlu ve Ferit Aktuğ’un da başrollerde olduğu bu yapım IMDB’den 5.7 puan almış olsa da; birçok seyircinin severek ve eğlenerek seyrettiği nadir komedi yapımlarından biriydi. Özellikle de son zamanlarda komedi yapımlarına ne kadar ihtiyacımız olduğunu hatırladığımızda, bu tarz filmlere ne kadar aç olduğumuzu fark ediyoruz!

blank

Eltilerin Savaşı’ndan sonra kısmeti açılan Merve Dizdar, TRT’nin reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı dizisinde başrollerden birini canlandırmaya başladı. Temizlik takıntılı iki kardeşten biri olan Gülben’i canlandıran Merve Dizdar, kameralar çekime başladığı an Gülben’i oynamıyor adeta Gülben oluyor! Her hafta televizyon karşısındaki milyonlarca seyirciyi etkilemeyi başaran Merve Dizdar, hem güzelliğiyle hem de yeteneğiyle son dönemin en çok konuşulan ve en sevilen isimlerinden biri olmayı başardı.

blank

Merve Dizdar’dan Kafaları Karıştıran Story!

Gerçi sadece Merve Dizdar değil, Masumlar Apartmanı dizisinin birçok ismi şu aralar oldukça popüler. Magazincilerin de yakın markaj altında takip ettiği güzel oyuncu aile hayatı ve mütevazı yaşam biçimiyle de alkış topluyor. Eşi Gürhan Altundaşar’la 2018 yılında nikah masasına oturan Merve Dizdar, genellikle eşini Instagram’dan ifşa etmeyi oldukça seviyor! Eğlenceli paylaşımlarla sosyal medyada yüzümüzü güldüren güzel oyuncunun dün akşam paylaştığı story kafaları karıştırdı.

blank

“Kendime sürekli şunu hatırlatıyorum: ‘Herkesi kendin gibi sanma!'” sözünü paylaşan Merve Dizdar’ın bu göndermeli storysinin hedefinde kim var bilmiyoruz ancak anlaşılan bu aralar evde durumlar pek de iyi değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz