Yaşanılanlara Demet Akalın’ın Yüreği Dayanmadı! Instagram’dan İsyan Etti: “İçim Yanıyor…”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Yaşanılanlara Demet Akalın’ın Yüreği Dayanmadı! Instagram’dan İsyan Etti: “İçim Yanıyor…”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün yaşanılan bir olaya dayanamadı ve hem Instagram’dan hem de Twitter’dan isyanını dile getirdi. Bu tarz toplumsal olaylara değinmeden duramayan güzel şarkıcımız bu sefer çok ağır konuştu!

“Geçinemiyorum” Demişti!

Geçtiğimiz gün Amerika’dan Türkiye’ye dönen ve ailesiyle hasret gideren Demet Akalın yavaş yavaş eski günlerine dönmeye başladı. Koronavirüs pandemisinde “Geçinemiyorum” açıklaması yaparak herkesi dumur etmeyi başaran Demet Akalın, bu açıklamayı yaptıktan sonra birçok iş koluna girerek servetine servet kattı.

blank

İlk olarak single çıkartan Demet Akalın, ardından da “Hira Han” isminde boğaza nazır bir restorant açtı. Ticareti seven güzel şarkıcı “DA” adını verdiği kozmetik ürünlerini sevenleriyle buluşturdu. Fondoten ve rujlarıyla kişisel markasını oluşturan Demet Akalın, kısa süre içinde bu işten sıkılınca tanıtım yapmayı bıraktı! Şu anda DA markası ne durumda bilmiyoruz. Ancak Demet Akalın’ın hayatındaki en büyük farklılık ortisi Alişan’la Star TV’de sunduğu sabah programı oldu.

blank

Demet Akalın Sitem Etti!

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında canlı yayında sunuculuk yapan Demet Akalın, 10 ay boyunca programa devam etti. Ancak oldukça yoruldu! Normalde haftada birkaç gece sahne alarak kazandığı ücretten daha azı için çalışmak zorunda kalan Demet Akalın, bir daha televizyon projesi düşünmediğini dile getirmekten de geri durmadı. Bugünlerde yeniden konserlere ve sahnelere hazırlanan güzel şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı.

blank

Sokak ortasında yaşanan çatışma esnasında, 2 yaşındaki çocuğunu parka götüren bir adam yaralanıp hayatını kaybetmiş. Eski bir çalışma arkadaşının eşi olan bu kişiye oldukça üzülen Demet Akalın, sitemini hem Instagram’dan hem de Twitter’dan dile getirmeyi ihmal etmedi; “Evinden çıkıp kızını parka götüren baba… Sokak çatışmasında kafasına kurşun isabet ediyor. 2 yaşındaki bebek babasız kaldı… Eski çalışma arkadaşım eşsiz kaldı… Hayat acımasız!”

blank
Benzer Haberler

Zeliş 14 Haziran 2021

Hiç insaf yokmu bir aileyi parçaladılar ve şu anda sokaklarda elerini kolarını salıyan katiler başkasını bile hedef almıştır insanlığa sığar mı

Yorum Yaz