Temizlik Benim İşim Sezon Finaline Girse de Kadir Ezildi’nin Çilesi Bitmiyor: Çekimden Çekime Koşuyor!

Aleyna

FOX

12 Haziran 2021

Temizlik Benim İşim Sezon Finaline Girse de Kadir Ezildi’nin Çilesi Bitmiyor: Çekimden Çekime Koşuyor!

Son dönemlerin en sevilen sunucularının başında Kadir Ezildi var! TLC kanalındaki “Temizlik Avcıları” programıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Kadir Ezildi, ilk olarak sosyal medyada sevilen bir isim haline geldi. Ardından da Fox TV’de temizlik yarışması sunmaya başladı. Ancak Kadir Ezildi için sadece “sunucu” demek yeterli değil! Hafta içi her gün en az yarışmacılar kadar yorulan ve temizlik yapan Kadir’in çilesi bitmiyor. “Temizlik Benim İşim” sezon finaline girmiş olsa da; Kadir çekimden çekime koşmaya devam ediyor.

Kadir Ezildi

TLC’den Fox TV’ye!

Kısa zaman içinde gündüz kuşağı programlarının vazgeçilmezleri arasına adını yazdıran Kadir Ezildi, neşeli ve enerjisiyle özellikle ev hanımları tarafından çok seviliyor! Zaten bildiğiniz gibi Türk kadınlarının temizlik konusunda ne kadar hassas olduğu herkesin malumu. Genellikle çalışmayan kadınlar gün içinde kendini temizliğe ve yemeğe veriyor. Ancak sadece temizlik yapmak da yetmiyor ve temizlik yapan kişileri de seyretmekten keyif alıyorlar.

Kadir Ezildi

TLC’nin İngiltere’de başlayan “Temizlik Avcıları” konseptini bilmeyen yoktur. Temizlik takıntısı olan kişiler, pis evlere giderek o evi temizliyor! Aslında programın İngiltere versiyonu için “pis ev” demek yeterli değil. Resmen “çöp ev”lere giderek bir hafta boyunca o evi paklamak için büyük çaba sarf ediyorlar. Ancak Türkiye’de “çöp ev” pek olmadığı için biraz daha soft bir konsept tercih edildi.

Kadir Ezildi

Çilekeş Kadir’in Derdi Bitmiyor!

Kadir Ezildi’yi ilk olarak TLC’nin “Temizlik Avcıları” programında seyrettik. Milyonlarca kişi tarafından seyredilen programın en kilit ismi ise Kadir Ezildi’ydi! Doğal ve samimi tavırları, enerjisi, neşesiyle herkesi kendine bağlamayı başaran Kadir Ezildi, TLC’den Fox TV’ye transfer oldu. Son iki sezondur “Temizlik Benim İşim” yarışmasıyla karşımıza çıkmaya devam eden Kadir Ezildi geçtiğimiz Cuma günü programın sezon finaline girdiğini duyurmuş olsa da; Kadir’in çilesi bitmiyor!

Kadir Ezildi

Bugün yine sürpriz bir proje için yollara düşen Kadir Ezildi, şimdilik yeni projesini sır gibi gizliyor! Bakalım televizyonun haylaz çocuğu Kadir karşımıza hangi proje ile çıkacak?

Benzer Haberler

Büşra 12 Haziran 2021

Kadiri çok seviyoruz temizliği ile icimizin yağlerni erti

Yorum Yaz