Masumiyet’in Ela’sı ve Kardeşlerim’in Kadir’i Arasında Sürpriz Aşk! İlayda Alişan-Halit Özgür Sarı Bu Sefer Kaçamadı

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Masumiyet’in Ela’sı ve Kardeşlerim’in Kadir’i Arasında Sürpriz Aşk! İlayda Alişan-Halit Özgür Sarı Bu Sefer Kaçamadı

Ünlü oyuncular İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı arasında yeni bir aşk filizlendi. Milliyet’in haberine göre, aşk yaşayan ikili, birlikteliklerinin duyulmaması için oldukça tedbirli davranıyor.

Okul Sıralarından Televizyon Ekranlarına!

Güzel oyuncu İlayda Alişan, küçüklüğünden beri kamera karşısında. Henüz çocukken babasının arkadaşının habersizce onu ajansına kaydetmesiyle başlayan oyunculuk serüveni, onu günden günde zirveye taşıdı. Bir çok reklamda yer alan güzel oyuncunun ilk dizi deneyimi, 2011 yılında ekranlara gelen Bir Çocuk Sevdim isimli dizide canlandırdığı Merve karakteri ile oldu. Güzel oyuncu sonrasında ‘Bana Sevmeyi Anlat’, ‘Benim Adım Gültepe’, ‘Çukur’, ‘Hakan Muhafız’, ‘Şampiyon’ gibi yayınlandığı dönemde fenomen olmuş dizilerde rol aldı. Son olarak Masumiyet’te Ela karakteriyle karşımıza çıkan İlayda Alişan, bu günlerde aşk hayatıyla bir hayli konuşuluyor.

Ekranların Yeni Jönü!

blank

1993 doğumlu yakışıklı oyuncu, Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olduktan sonra Craft atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir çok markanın yüzü olan Halit Özgür Sarı, ilk oyunculuk deneyimini Diriliş Ertuğrul dizisi ile yaşadı. Gündoğdu ve Selcan’ın oğlu Süleyman karakteri ile şöhreti yakalayan oyuncu, sonrasında Şampiyon ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Halit Özgür Sarı, bu günlerde Kardeşlerim’de canlandırdığı Kadir karakteri ile izleyenleri mest ediyor.

Set Aşkı Gerçek Oldu!

blank

Halit Özgür Sarı ve İlayda Alişan, Tolgahan Sayışman’ın başrolünde yer aldığı Şampiyon isimli dizide aşk yaşayan iki genci canlandırmıştı. Milliyet’in haberine göre set aşkı gerçeğe döndü. Ünlü çiftin, aşklarını gün yüzüne çıkarmamak için birbirini sosyal medyadan takip etmediği iddia edildi. Günlük yaşantılarında birlikte görüntülenmeyen çiftin, ilişkilerinin çok yeni olduğu ve kameralara yakalanmamak için evde bir araya geldikleri belirtildi.

Benzer Haberler

Can 3 Mayıs 2021

Şuan baya mutlu oldum jeekndekemdkene

Yorum Yaz