Demet Akalın’ın İzindekiler Artıyor! Alina Boz’dan Sonra Demet Evgar da Sokağa Çıkanlara Sitem Etti

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Demet Akalın’ın İzindekiler Artıyor! Alina Boz’dan Sonra Demet Evgar da Sokağa Çıkanlara Sitem Etti

Sevilen dizi “Alev Alev”in yıldızı Demet Evgar da sokaklara dökülenlere isyan etti. Ama Demet Akalın gibi Bodrum’a gidenlere değil, İstanbul’dakilere!

Polisler

Pandemi nedeniyle alınan önlemlerde yeni bir aşamaya geçtik. Hepimiz bu hamlenin aşılamanın hızlanması yönünde olacağını umuyorduk ama tam kapanma kararı alındı. Üstelik aşı tedarikinin sıkıntıya gireceği söylenerek! Artan vaka sayıları nedeniyle bu önlemlere mecbur kalsak da, kapanma boyunca aşılamanın artarak devam etmemesi üzücü bir durum. Tatil beldelerinde coşanlar ve her gün tıklım tıklım otobüslerde işe gitmek zorunda olanlar arasındaki ayrım da öyle! Tatile gidecek parası ya da yazlık, köy evi gibi imkanları olmayanlar da evde oturup önlemlere uymaya çalışıyor. Ama uymayanlar da Demet Evgar’ın radarına takılıyor!

Demet Akalın’ın İzinden Gidiyorlar

demet akalın

Malum, Demet Akalın ve Alişan geçen haftaki bir programlarında tatil beldelerine akın edenlere sitem etmişti. Özellikle de Demet Akalın’ın üslubu çok tepki çekti. Öyle bir şey söyledi ki, ertesi gün geri basmak zorunda kaldı! Pandemide geçim sıkıntısı çektiğini söyleyen ünlü şarkıcı sürekli tatil tatil dolaşınca hem Covid-19’a yakalanmış hem de büyük tepki çekmişti. Ama onun açıklaması netti: “Sponsorlar sayesinde geziyorum. Allah garibana veriyor!

Demet Akalın

Ama Allah’ın başka garibanlara da tatil ya da yazlık vermesi hoşuna gitmedi! Programda “2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Vallahi herkesin Bodrum’da evi var” deyince yerden yere vuruldu.

Kendisi de ayıp ettiğini düşünmüş olmalı ki, ertesi gün bir özür mesajı yayınladı.

Demet Akalın story

Ama ünlülerden sitem dolu mesajlar gelmeye devam etti. “Maraşlı”nın yıldızı Alina Boz, devam eden çekimler nedeniyle İstanbul’dan ayrılamayınca Bodrum’a gidenlere taş attı.

Alina Boz story

Son darbe de Demet Evgar’dan geldi!

“Kimseyi kışkırtmak istemem ama…”

Demet Evgar

Sevilen dizi “Alev Alev”in yıldızı Demet Evgar çekimlere giderken gördüğü manzaraya sitem etti. “Valla herkes sokakta. Evde oturanları kışkırtıyormuş gibi olmayayım ama herkesin izni var demek ki” diyen ünlü oyuncu, şaşkın anlarını takipçileriyle paylaştı.

Bakalım, Kerem Bürsin’in “I’m sorry ama salaksınız” çıkışıyla başlayan ve tam kapanmadan önce Demet Akalın’la devam eden pandemi sitemlerinde sıra hangi ünlüye gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz