Teşkilat’ta da Kriz Çıktığı Söyleniyor! Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un İsyanı Hayranlarını Şok Etti

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Teşkilat’ta da Kriz Çıktığı Söyleniyor! Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un İsyanı Hayranlarını Şok Etti

Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Teşkilat”ta sezon finaline doğru bir kriz yaşandığı söyleniyor. İddiaya göre, dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul projeyi bırakabilir!

Teşkilat

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Teşkilat”, ilk bölümünden beri pazar akşamlarının rating şampiyonu oluyor. Böylece, TRT 1’in son yıllarda ağırlık verdiği dönem dizilerinin ardından, Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan dizileri de başarılı olmaya başladı. Malum, “Milat” ve “Kızıl Elma” gibi projeler bu konuda kanala büyük hüsran yaşattı. “Teşkilat”ın başarısında akıcı senaryo, başarılı oyunculuklar ve kaliteli bir prodüksiyonun payı var. Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Mehmet Usta, Nihat Altunkaya ve Serdar Yeğin gibi oyuncuların yer aldığı kadro, performanslarıyla büyük övgü topluyor.

Deniz Baysal Çağlar Ertuğrul

Dizi başlamadan önce kadronun en dikkat çeken isimleri ise Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’du. Çünkü iki oyuncu daha önce sevilen dizi “Fazilet Hanım ve Kızları”nda partnerdi. Büyük bir hayran kitlesi edinen oyuncular, “Teşkilat” için tekrar bir araya gelince sosyal medya ayağa kalktı. Ne var ki, tekrar birlikte oynayan ikilinin ekran ömrü bu kez daha kısa olabilir!

Çağlar Ertuğrul’la İlgili Şok Eden İddia

Çağlar Ertuğrul

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Teşkilat” dizisinde Çağlar Ertuğrul krizi yaşanıyor. Dizinin en önemli karakterlerinden Serdar’ı canlandıran oyuncu, diziden ayrılmayı düşünüyor. Setten sızdığı iddia edilen bilgilere göre, Çağlar Ertuğrul, yapım şirketinin kendisine verdiği sözleri tutmadığını söyleyerek isyan etti. Bu konuyu yapım şirketi Tims&B ile de görüşen Çağlar Ertuğrul’un projeyi bırakmak istediğini de açıkça ilettiği söyleniyor. Eğer yaz aylarında anlaşma sağlanamazsa, Serdar karakterinin yeni sezonda yer almayacağı konuşuluyor. “Teşkilat” için kilit bir karakter olan Serdar’ın gitme ihtimali, dizinin hayranlarını şimdiden çok üzmüş gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Aysoltan 16 Haziran 2021

Serdar olmadan dizinin heyecani olmaz lutfen serdari ikna edin ve anlasmayi saglayin . Bi cok seyirciler serdar olmazsa diziyi izleyemez

Yorum Yaz