Selin Ciğerci Öfkeden Deliye Döndü: Yansan Üzerine İşemem! Herkesi Şaşırtan O Cümleler…

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Selin Ciğerci Öfkeden Deliye Döndü: Yansan Üzerine İşemem! Herkesi Şaşırtan O Cümleler…

İnternet fenomeni Selin Ciğerci yine ortalığı ayağa kaldıracak açıklamalar yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden kendisini eleştirenlere veryansın eden Ciğerci’nin o videoları olay oldu.

Okan Ünsal Olarak Tanıdık!

Muhafazakar bir ailede dünyaya gelip büyüyen Selin Ciğerci, hayatımıza yeni girmiş değil. Henüz Okan Ünsal ismini taşıdığı zamanlarda tanımıştık kendisini. Eğlenceli videoları internette yayılmış, sonrasında da Wipe Out’a katılarak herkese eğlenceli anlar yaşatmıştı. Sonrasında ise hayatında büyük değişiklikler yaptı.

blank

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak ismini Selin Ciğerci şeklinde değştiren ünlü fenomen, uzun süre eski futbolcu Gökhan Çıra ile yaşadığı aşk ile gündeme geldi. 5 yıllık ilişkinin ardında evlenen çift, magazin dünyasında uzun süre konuşuldu.

Sosyal Medya’da Kin Kustu!

blank

Instagram fenomeni Selin Ciğerci, dün sosyal medya hesabında kim olduğunu bilmediğimiz birine sert söylemlerde bulundu. Sabahlığını eleştiren kişiye ağza alınmayacak sözler söyleyen Ciğerci, o kişi hakkında sosyal medyadaki takipçi sayısı dışında hiç bir bilgi vermedi. Bu hareketi, kızdığı kişinin de kendisi gibi bir influencer olma ihtimalini akıllara getirdi.

Videoya ‘Hanımlar hepinizden özür dileyerek birine gönderme yapmak istiyorum, ne olur müsade edin. Birazcık şu bayramlık ağzımı açacağım’ şeklinde başlayan Ciğerci, konunun muhatabına ruh hastası şeklinde hitap ederek söylemlerine devam etti. Aynı sabahlığı giymesi ile ilgili yapılan eleştiriye ‘İster yıkar giyerim, ister her gün giyerim, sana ne!’ şeklinde cevap veren Selin Ciğerci, vergi rekortmeni olduğunu söylemekten de kaçınmadı. Girişimci kimliği ile ön plana çıkmak isteyen ünlü fenomen, bu iddialara cevap verdiği için kızgındı, ancak yine de kendini alıkoyamadı. Son olarak ‘yansan üstüne işemem sen kimsin? Kendi hayatına bak!’ şeklinde açıklamasını bitiren Selin Ciğerci’den gelecek yeni paylaşımlar merakla bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz