Masumiyet’te “Popo” Krizi! Hülya Avşar Serkay Tütüncü’nün Poposuna Vurdu: “Ricky Martin İşine Bak Kardeşim!”

Aleyna

FOX

7 Mart 2021

Masumiyet’te “Popo” Krizi! Hülya Avşar Serkay Tütüncü’nün Poposuna Vurdu: “Ricky Martin İşine Bak Kardeşim!”

Fox TV’nin dizileri yayınlandığı günlerde reyting sıralamasını domine etmeye hazırlanıyor! Fox TV’nin Yasak Elma ile başlayan yükselişi, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’lu Masumiyet dizisiyle devam ediyor. Çarşamba günleri yayınlanan dizinin en yakın rakibi Kanal D’nin reyting canavarı Sadakatsiz olarak görülüyor.

Masumiyet

Sadakatsiz’in Rakibi Masumiyet!

Hem Masumiyet’in hem de Sadakatsiz’in konuları birbirine yakın olunca izleyiciler tarafından çoktan karşılaştırmalar yapılmaya başlandı bile! Özellikle de iki dizinin kötü erkek karakterleri arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Fakat şu anlık rekabetin kazananı Sadakatsiz gibi görünüyor. Bakalım Masumiyet dizisi zaman içerisinde, Sadakatsiz’i geçebilecek mi?

Masumiyet dizisi

Fox’un Masumiyet dizisi hem güçlü oyuncu kadrosu hem de farklı hikayesiyle ilk bölümden izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Masumiyet dizisinde; evli ve iki çocuk sahibi olan Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki Ela’nın yanlış bir adama aşık olmasıyla aniden değişir. Ela’nın aşık olduğu kişi babasının, başka bir kadınla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Ancak Ela’yı bu çarpık ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar; ne kadar uğraşsa da bazı olayların önüne geçemez ve bir ailenin hayatı sonsuza kadar değişir.

Hülya Avşar

Set Arkasında “Popo” Krizi!

Masumiyet’in oyuncu kadrosu ise oldukça iddialı! Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerini paylaşıyor. Özellikle de uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Hülya Avşar, Masumiyet dizisiyle tekrar sevenlerinin karşısına çıktı. Güzelliği ve fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan güzel oyuncu, kamera arkasında da rol arkadaşlarıyla oldukça eğleniyor.

Dizinin kötü karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, kamera arkasında tam bir ponçik oluyor! Yakışıklı oyuncu set arasında karavanına giden Hülya Avşar’a takılmadan edemiyor. Aniden Hülya Avşar’ın yanına giden Serkay Tütüncü “Aaa Hülya Avşar. Hülya Hanım siz misiniz? Sizin çok büyük hayranınızım. Ricky Martin’in poposuna vurmuştunuz, bana da vurur musuz?” sorusuyla herkesi güldürüyor. Güzel oyuncu Serkay Tütüncü’nün bu isteğini görmezden gelmiyor ve yakışıklı oyuncunun poposuna vuruyor! Yıllar önce Hülya Avşar’ın canlı yayında Ricky Martin’in poposuna vurduğu anları hatırlamayan var mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz