Hem Yalı Hem Dağ Evi Demişti! Şevval Sam “Bebeğim” Dediği Karavanı İçin Çizim Yaparken Görüntülendi

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Hem Yalı Hem Dağ Evi Demişti! Şevval Sam “Bebeğim” Dediği Karavanı İçin Çizim Yaparken Görüntülendi

Ünlü oyuncu Şevval Sam, “Prenses” adını verdiği karavanı için özel çizimler yaparken görüntülendi. Sam’ın seçimi Ölüler Günü figürleri oldu.

Şevval Sam

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın yıldızı Şevval Sam, geçtiğimiz sene kendisine bir karavan aldı ve adını da “Prenses” koydu. Böylece, ünlü oyuncu yıllardır bahsettiği karavana yerleşme isteği için ilk adımı atmış oldu. “Sağlığı ve imkanları el verdiğince mobil yaşamak istediğini” söyleyen Şevval Sam, bu şekilde daha özgür olacağını düşünüyor.

İster Yalı İster Dağ Evi!

Şevval Sam, kendisine yetecek kadar mülk sahibi olduğunu, daha fazlasında gözünün olmadığını söylüyor. Güzel bir karavan aldığında tek gerekenin benzin parası olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, alabilirse elektrikli karavan almak istediğini belirtiyor.

şevval sam

Karavanın getirdiği mobil yaşam stilinin, kendisindeki bağımsızlık duygusuna karşılık geldiğini söyleyen Şevval Sam, “Deniz kenarına çekince yalıda oturuyorsun, dağ başına çekince dağ evinde” diyor! Herkesin para ve konfor bakış açısının değişik olduğunu da ekliyor.

Prenses’in Üstüne Titriyor!

Şevval Sam

Çok istediği karavanına geçen sene kavuşan Şevval Sam, Prenses’in üstüne titriyor. Ünlü oyuncu, arkadaşının yıkık dökük haldeki eski karavanını alan ve elden geçirdi. Sonunda işi biten karavanını Cihangir’deki evinin karşısına park etti.

Şevval Sam, sete gitmediği saatleri çoğunlukla “Bebeğim” dediği karavanında geçiriyor. Prenses’in iç tasarımının kendisine ait olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, evdeki koltukların kılıfını kullandı. Onun haricinde de tamamen ahşap malzemeler kullanıldı. Bugün belli oldu ki, dış tasarım da Şevval Sam’a emanet!

Çizimler Yaparken Görüntülendi

Şevval Sam, repo gününde Prenses için yeni çizimler yaparken görüntülendi. Annesi Leman Sam da ünlü oyuncuya eşlik etti.

Şevval Sam

Meksika’nın meşhur festivali Ölüler Günü’ne ait çizimler yapan Şevval Sam, muhabirlere “Çizimler bitmeden çekmeyin” dedi. Yakında Prenses’in son görüntüsünü Instagram’da görürüz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz