Sefirin Kızı Çekimlerinden Sonra Çizim Yapmaya Koşuyor! Tuba Büyüküstün Tablosunu Takipçileriyle Paylaştı

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Sefirin Kızı Çekimlerinden Sonra Çizim Yapmaya Koşuyor! Tuba Büyüküstün Tablosunu Takipçileriyle Paylaştı

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı” dizisinin çekimlerinden fırsat buldukça resim yapmaya devam ediyor. Resim yeteneğiyle bilinen Büyüküstün, çizim yaptığı anları ilk kez bu kadar detaylı paylaştı.

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, uzun bir aranın ardından “Sefirin Kızı” dizisiyle televizyona döndü. “Kara Para Aşk” dizisinde beraber çalıştığı dostları Engin Akyürek ve Eylem Canpolat’a destek olmak için bu projeyi kabul ettiği söylenen oyuncu, çok takdir topladı. Ama bölüm başı 200 bin TL ve yurt dışı satışlarından pay almak da bu kararda etkili olmuştur diye düşünüyoruz!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, inanılmaz bir hayran kitlesine sahip olsa da pek ortalarda görünmeyen bir isimdi. Sosyal medya ve internete olan mesafesini pandemi dönemiyle aşan ünlü oyuncu, “Sefirin Kızı” başladıktan sonra paylaşımlarını artırdı.

İlk Kez Paylaştı

Star oyuncunun çok yetenekli olduğu bir konu daha var, tasarım! Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olan Tuba Büyüküstün, çocukları için sık sık giysiler diktiğini açıklamıştı. Ama star oyuncunun asıl büyük aşkı resim!

Hayranları için her gün “kahve story’si” paylaşan Tuba Büyüküstün, bu kez bir değişiklik yaptı ve resim yaptığı anları paylaştı.

En Çok Sevdiği Şey!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, çocukluğundan beri resim yapmayı çok seviyormuş. Lisedeyken güzel sanatlar okumaya karar veren star oyuncu, resim kurslarına giderek yeteneğini geliştirmiş. Mimar Sinan Üniversitesi’nde sahne, dekor ve kostüm tasarımlarının hepsinin olduğunu görünce o bölümü tercih etmiş. Üniversite bitirme projesi de çok başarılıymış!

Şansı oyunculuktan açılınca bu yolda ilerlemeyi tercih eden Tuba Büyüküstün, resim tutkusundan da hiç vazgeçmemiş. Sık sık ünlü ressamların eserlerini satın alan oyuncu, kendi çizdiği muhteşem tabloları da YouTube kanalından paylaşmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz