Masumiyet’ten Önce de Düşmanlardı! Deniz Çakır ve Hülya Avşar Hayranlarını Geçmişe Götürdü

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Masumiyet’ten Önce de Düşmanlardı! Deniz Çakır ve Hülya Avşar Hayranlarını Geçmişe Götürdü

Sevilen dizi “Masumiyet”in başrol oyuncuları Deniz Çakır ve Hülya Avşar, 16 sene önce de başka bir dizide düşmandı! Deniz Çakır, o diziyi takipçilerine hatırlatmadan edemedi.

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, geçen yazdan beri konuşulan bir projeydi. Ancak yayın hayatına geçen ay başlayabildi. “Sadakatsiz”, “Kuruluş Osman” gibi iddialı yapımların olduğu çarşamba gününde de adından söz ettirmeyi başardı. Rating listelerinde üst sıralarda göremesek de, sosyal medyada her daim görüyoruz!

Masumiyet

Başrollerinde Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ı buluşturan dizi, genç kadrodaki Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın’ın da yıldızını parlattı. Kadına karşı şiddeti, biraz da gizem sosuyla, anlatan “Masumiyet”, nüfuzlu bir ailenin neler yapabileceğini de gösteren bir adalet arayışı öyküsü.

Deniz Çakır

Adalet arayan tarafta Deniz Çakır varken, karşısında onu ne pahasına olursa olsun engellemek isteyen Hülya Avşar duruyor. Ama işler her zaman böyle değildi!

Deniz Çakır Hatırlattı

Deniz Çakır Cihan Ünal

Deniz Çakır, 2004 yılında konservatuvardan yeni mezun olmuş ve İstanbul’un yolunu tutmuştu. Çok geçmeden üniversiteden hocası Cihan Ünal’la birlikte “Kadın İsterse” dizisinde oynamaya başladı. Bu dizide oynadığı Alev karakteri, şimdilerde “Sadakatsiz”de izlediğimiz Derin’in bir benzeriydi. En büyük farkı da çok daha kötü kalpli olmasıydı. Bir de 2005’in korkunç saç modelleriydi tabii ki!

Deniz Çakır

“Kadın İsterse” dizisinin aldatılan ve intikam peşinde olan eş karakterini ise Hülya Avşar oynuyordu. İki sezon süren dizi çok beğenilmişti. Deniz Çakır da Alev karakterindeki performansı sayesinde “Yaprak Dökümü”nün Ferhunde’si olmuştu! Deniz Çakır son paylaşımıyla takipçilerini o günlere götürdü.

Deniz Çakır Hülya Avşar story

Deniz Çakır ve Hülya Avşar, “Masumiyet”te taraf değiştirdi. Ama artık “Kadın İsterse”nin çekildiği dönemde olduğu gibi saf iyi ve saf kötüler yok! Hikayeler çok daha doğal, çoğu dizi çok daha derin. Umarız, ratingler artar da böyle bir adalet hikayesinden mahrum kalmayız!

Benzer Haberler

Dobra dobra 26 Mart 2021

İkisidee birbirinden çirkef İslam düşmanı başörtü düşmanı şirofzenik pislikler bunları ekranlarda gördümmü öcü görmüş gibi oluyorum iki ayaklı şeytanlar

Kraliçe 👑👑 27 Mart 2021

Fotoğraflar güzelmiş muq duruyor ama o eski saçları beğenmedim

Yorum Yaz