Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Bu Kez Dansıyla Yaktı Geçti: “Kimse izlemiyormuş gibi…”

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Bu Kez Dansıyla Yaktı Geçti: “Kimse izlemiyormuş gibi…”

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, takipçilerini geçmişe götürmeye devam ediyor. Bugün de bir dans anısı paylaşarak takipçilerini kendine hayran bıraktı!

Tuba Büyüküstün

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, 2016-2017 sezonunda yayınlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ’la başrollerini paylaştığı “Cesur ve Güzel” dizisiyle hüsran yaşamıştı. O yıl özel hayatında da çalkantılar yaşayan ve eşi Onur Saylak’la yollarını ayıran oyuncu, dizilerden de uzak durmaya başlamıştı.

Tuba Büyüküstün

İstediği projeyi beklediğini söyleyen Tuba Büyüküstün’ü Netflix’teki “Rise of Empires: Ottoman” dizisinde ve “Menajerimi Ara”da konuk oyuncu olarak izleyebilmiştik.

Oyuncunun dünyanın dört bir yanındaki hayranları yeni proje beklerken, bu sefer de pandemi patladı. Neyse ki, Tuba Büyüküstün karantina döneminde, her zaman bir parça uzak durduğu, sosyal medyaya sardı!

Her Gün Paylaşım Yapıyor

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, uzun dönem sosyal medyayla uzak mesafe ilişkisi sürdürdü. Bazen sürekli paylaşım yapıyordu, bazen ortadan kayboluyordu! Ama hem sıkılmanın hem de hayranlarının ısrarıyla, karantina döneminde her gün paylaşım yapmaya başladı. Her gün YouTube canlı yayını bile yaptı, düşünün!

Nihayet “Sefirin Kızı” dizisiyle ekranlara dönünce, bu kez set paylaşımları görmeye başladık. Ama arada istisnalar da oluyor, Tuba Büyüküstün birkaç gündür takipçilerini geçmişe götürüyor!

Nostalji Turuna Çıktı

Tuba Büyüküstün, birkaç gündür geçmişe fena sarmış durumda. Öyle ki, üniversite yıllarına kadar gitti!

Star oyuncu, henüz 20 yaşındayken çekilen bir dergi pozunu paylaştı. Zaten Tuba Büyüküstün, güzelliği sayesinde üniversite yıllarında keşfedilen ve marka yüzü olan biri! Star oyuncu, o dönemi “Bir gün bir saat firması fotoğraflarımı görmüş ve çok beğenmiş. O firmanın bir yıl boyunca Türkiye kataloğunu çektim. Sonra İsviçre’de iki yıl çalıştım, yüzleri oldum. İlk paramı bu şekilde kazandım” diyerek anlatıyor.

“Kimse izlemiyormuş gibi”

Tuba Büyüküstün, bugün pek paylaşım yapmadı, herhalde çekimler çok yoğun. Ama tek bir dans fotoğrafı bile Instagram’ı sallamaya yetti!

Tuba Büyüküstün

Rüzgarla dans ediyordum, sanki kimse izlemiyormuş gibi” diyen oyuncu, takipçilerini büyüledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz