Sefirin Kızı’nı Çok Özlemiş! Neslihan Atagül Bodrum Anılarını ve Sokakta Dans Ettiği Videoları Paylaştı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Sefirin Kızı’nı Çok Özlemiş! Neslihan Atagül Bodrum Anılarını ve Sokakta Dans Ettiği Videoları Paylaştı

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sokakta dans ettiği bir video paylaştı. Tuba Büyüküstün’ün dansından hemen sonra gelen video bir misilleme olarak görüldü!

Neslihan Atagül

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle başrolünde olduğu “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmak zorunda kaldı. Diziden ayrıldıktan sonra dijital dergi projesi Hadsiz’e yoğunlaşan ve hızla iyileşen ünlü oyuncu, sık sık dergilere kapak oldu. Zaten pek iyi durumda olmayan “Sefirin Kızı” düşüşe geçerken, Neslihan Atagül’ün şöhreti dünya çapında arttı!

Neslihan Atagül, ABD’nin en çok okunan dergilerinden HOLA’ya kapak olan ilk Türk oyuncu oldu. Malum, Latin Amerika bizim dizilerimize tapıyor! HOLA da “Sefirin Kızı”nın yurt dışı gösterimleri nedeniyle Neslihan Atagül’ü seçti. Dizi ve röportaj, Neslihan Atagül’e Hollywood starı Penelope Cruz’la oynayacağı bir filmin kapısını açtı.

Ama “Sefirin Kızı”nı Özlüyor!

Tuba Büyüküstün Neslihan Atagül

Neslihan Atagül diziden ayrıldıktan sonra başrol oyuncusu olarak Tuba Büyüküstün seçildi. Dünyanın dört bir yanında hayranları olan Tuba Büyüküstün’ün dizinin yurt dışı satışlarını patlatacağı düşünülüyordu. Belki de satışlar patladı ama HOLA’ya kapak olan ilk Türk Neslihan Atagül oldu. Tuba Büyüküstün diziyle beraber düşüşe geçerken, Neslihan Atagül diziyle hem televizyonda yerini sağlamlaştırdı hem de Hollywood’da rol kaptı!

Neslihan Atagül

Son paylaşımlarından anladığımız kadarıyla Neslihan Atagül, kendisine büyük başarılar getiren “Sefirin Kızı”nı ve dizinin çekildiği Bodrum’u özlüyor.

Doğada olmayı çok seven Neslihan Atagül, dans etmeye de bayılıyor. Ama dans videosunu paylaşmak için manidar bir zaman seçti! Çünkü Tuba Büyüküstün de bugün dans ettiği bir fotoğrafı paylaşmıştı.

Tuba Büyüküstün’ün hemen ardından Neslihan Atagül de Bodrum anılarını ve dans ettiği anları paylaşınca, hayranlarının kafası epey karıştı! Ünlü oyuncunun bazı takipçileri bu paylaşımları, Tuba Büyüküstün’e bir misilleme gibi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz