Bu Kez Sünnet Çocuğu Oldu! Esra Dermancıoğlu Takipçilerini Yine Kahkaha Krizine Soktu

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Bu Kez Sünnet Çocuğu Oldu! Esra Dermancıoğlu Takipçilerini Yine Kahkaha Krizine Soktu

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, deli dolu paylaşımlarıyla takipçilerini güldürmeye devam ediyor. Bu kez de sünnet çocuğu oldu!

Esra Dermancıoğlu

Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, rating rekortmeni dizi “Bir Zamanlar Çukurova”nın Behice’siydi. Geçtiğimiz aylarda diziden ayrıldı ve her zaman hissedilen deli dolu hallerini daha çok sergileme fırsatı buldu. Beyaz TV’nin sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularına verdiği ayar hala akıllarda mesela. Eee, Esra Dermancıoğlu sizin bildiğiniz kırılgan starlardan değil, ilişkisinden fiziğine kadar bir ton laf ettiğiniz halde susup oturmaz!

Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabından verdiği efsane ayarın ardından daha da popüler oldu. Hayranları onun ne kadar matrak bir insan olduğunu biliyordu, şimdi herkes öğrendi!

Uçuk Kaçık Paylaşımlar

Esra Dermancıoğlu, çocukluk tutkusu olan oyunculuğa 40 yaşından sonra başladı. İşini bırakırken hiç düşünmedi ve “kadın oyuncuların bittiği yaş” gibi görülen yaşlarında sektörde kalıcı olmayı başardı. Yani, kalıplara sığmayan biri! Bunu da Instagram paylaşımlarında net şekilde gösteriyor. Örneğin, “Bir tek beynimle iyi geçinebiliyormuşum gibi geliyor” diyerek paylaştığı video çok konuşuldu.

Beğendiyseniz, bir de at korkusuyla sokaklarda koşturduğu videoyu görün!

“Bazen Esra” serisine dün bir de sünnet çocuğu ve hostes paylaşımları eklendi. İşte sünnet çocuğu olarak Esra Dermancıoğlu!

“Yumurtanın sarısı”

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu’nun Ankaralı Turgut eşliğinde sünnet çocuğu olduğu anlar gülmekten kırıp geçiriyor.

Hostesleri ve pilotları taklit ettiği video da en az yukarıdaki kadar ilgi gördü ve yorum yağmuruna tutuldu!

Ne diyelim, sen çok yaşa Esra Dermancıoğlu! Umarız, yapımcılar ondaki potansiyeli görür ve artık ünlü oyuncuya bir komedi dizisi teklifiyle gider.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz