Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Evliliğe Kesinlikle Karşı: “İşin içine sözleşme girince…”

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Evliliğe Kesinlikle Karşı: “İşin içine sözleşme girince…”

Ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, evliliğe karşı son derece katı bir tavır sergiliyor. “Test edildi, onaylanmadı” diyen Sam, tekrar evlenmeye kesinlikle karşı çıkıyor.

Şevval Sam

Ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, 4 sezondur süren “Yasak Elma” dizisinde canlandırdığı Ender karakteriyle izleyicilerden tam puan alıyor. Pandemi döneminde müziğe ve konser vermeye hasret kalsa da, onu sevenlerden uzak kalmamak da onun için bir teselli!

şevval sam

Ama Şevval Sam’ın hayatının bu noktaya geleceğini kendisi bile tahmin edemezdi herhalde. Sonuçta, ünlü ismin ne müzik ne de oyunculuk eğitimi vardı. Çok gençken evlenmişti. Ama hayatı bir anda değişti ve sonunda ülkenin en tanınan isimlerinden biri oldu!

Beşiktaş’ın Efsane İsmiyle Evliydi

Şevval Sam

Şevval Sam, lisede ilginç bir tercih yaparak restorasyon bölümünde okudu! Üniversite eğitimi için de Marmara Üniversitesi’nde Grafik bölümünü okumayı tercih etti. Ama üniversitedeyken, daha ortaokulda kafayı taktığı, büyük aşkı Metin Tekin’le evlendi!

Şevval Sam Metin Tekin

Ünlü isim, henüz bir ortaokul öğrencisiyken Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Metin Tekin’le röportaj yapmaya gitmiş. Hayran olduğu Metin Tekin’e yemeğe çıkmayı bile teklif etmiş ama “Büyüyünce gideriz” yanıtını almış. Öyle de olmuş gerçekten!

Şevval Sam Metin Tekin

Üniversitedeyken tekrar görüşmeye başlayan ikili, Şevval Sam 19, Metin Tekin 28 yaşındayken evlenmiş. 1993-1999 arası süren evlilikte de şimdilerde “Sadakatsiz”de izlediğimiz Tarık Emir Tekin dünyaya gelmiş!

Evliliğe Kesinlikle Karşı

Şevval Sam

Şevval Sam ve Metin Tekin dostça ayrıldı. Ama Şevval Sam, bu evlilikten pişman olmasa da, bir daha evlenmeme konusunda çok kararlı! “Evlilikten hiç hoşlanmam. Test edildi, onaylandı” diyen Şevval Sam, evlendikten sonra insanların psikolojisinin değiştiğini düşünüyor.

Aşk için bir belgeye ihtiyaç duymuyorum. İşin içine kağıt sözleşme girdiği zaman o aşk olmaktan çıkıyor. Kurumsallıktan ziyade aşkla yapılan her şeye daha yakın hissediyorum kendimi” diyen ünlü isim, aşkın ve sevginin bitişini evliliğin bitişinden daha acı buluyor.

19 yaşında her şeyi boş verip evlenecek kadar tutkulu olan Şevval Sam, yaş aldıkça bambaşka düşüncelere sahip olmuş belli ki! Belki de o büyük aşkın evlilikle dönüştüğü durum onu bu kadar üzmüştür.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz