İlk Dizisiyle Şöhret Olduğunu Sanıyorduk! Meğer Aras Bulut İynemli de Arka Sokaklar’da Figüranlık Yapmış

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

İlk Dizisiyle Şöhret Olduğunu Sanıyorduk! Meğer Aras Bulut İynemli de Arka Sokaklar’da Figüranlık Yapmış

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin bu noktaya gelmesi pek kolay olmadı! Meğer o da sezonlardır devam eden “Arka Sokaklar” dizisinde figüranlık yapmış.

Aras Bulut İynemli

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, geleceği çok parlak bir öğrenciyken abisi Orçun İynemli’nin yolundan giderek oyuncu olmaya karar verdi. İTÜ Uçak Mühendisliği bölümünde okurken reklamlarda oynamaya başlayan oyuncunun şansı çabuk döndü! Bir reklam filmi setinde usta yönetmen Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çeken oyuncu, efsane dizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” için seçmelere davet edildi. Mete rolünü kapan oyuncu, sanki yıllardır bu işi yapıyormuş gibiydi!

Aras Bulut İynemli

Daha ilk projesinde bu kadar öne çıkmayı başaran bir oyuncunun başrollere geçişi de çabuk oldu tabii ki! İlk dizisinin ardından “Muhteşem Yüzyıl”, “İçerde”, “Çukur”, “Yedinci Koğuştaki Mucize” gibi yapımlarla karşımıza çıkan Aras Bulut İynemli, artık ülkenin en önemli oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. Ama öğrendik ki, ünlü oyuncunun ilk dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” değilmiş!

O da “Arka Sokaklar”da Oynamış

Arka Sokaklar

Türk televizyon tarihinin en uzun süren dizilerinden birisi de “Arka Sokaklar”. 2006’dan beri süren polisiye dizi, her bölümde farklı olaylara sahne olduğu için sık sık yardımcı oyuncu ve figüranlara yer veriyor. Dolayısıyla, bugünün en ünlü oyuncularının çoğu zamanında “Arka Sokaklar” setinin tozunu yutmuş durumda!

Aras Bulut İynemli

Meğer bir dönem dizide rol alan figüranlardan birisi de Aras Bulut İynemli’ymiş. Dizinin 122. bölümünde yer alan ünlü oyuncu, “Mete” olmasına daha 4 yıl varken bu diziyle setlere adım atmış.

Meğer Aras Bulut İynemli, mafyatik rollere 2009’dan beri hazırmış!

Seslendirmeyi kim yaptı acaba?

Gerçekten de bu noktalara kolay gelinmiyor! Aras Bulut İynemli gibi ilk dizisiyle şans yakalamış gibi görünen biri bile ne yollardan geçiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz