Güzel Komedyen Gülse Birsel Hello Dergisine Kapak Oldu: Hem Dergide Hem de Kalbimizde Çiçek Açtı!

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Güzel Komedyen Gülse Birsel Hello Dergisine Kapak Oldu: Hem Dergide Hem de Kalbimizde Çiçek Açtı!

Gülse Birsel, “Avrupa Yakası” gibi birçok kişinin YouTube’tan hala eski bölümlerini seyredip güldüğü ve eğlendiği bir diziyi bizlerle buluşturan ülkemizin en komik ve başarılı kadınların biri!

Gülse Birsel

Bugün Gülse Birsel’in gündem olmasının sebebi ise “Hello” dergisine kapak olması! Güzel komedyen hem Hello dergisine hem de bizlerin gönlünde çiçek açtırdı resmen, bu nasıl bir güzelliktir böyle?

Gülse Birsel

Bir Dönemin Efsanesi: Avrupa Yakası!

Mesleğine ilk olarak dergi yöneticiliği yaparak başlayan Gülse Birsel, aslında Avrupa Yakası dizisinde; dergide çalıştığı yılları kaleme aldı dersek yanlış bir bilgi vermiş olmayız. Keza kendisi de pek çok kez bunu dile getirdi. Dergilerde moda yöneticiliğinden sonra farklı farklı projelerde yer alan Gülse Birsel’in gerçekten çıkış yakalaması Avrupa Yakası isimli diziyle oldu.

Avrupa Yakası

İlk bölümünden itibaren hem konusu hem mizah kalitesi hem de güçlü oyuncu kadrosuyla gönlümüzde taht kuran Avrupa Yakası; uzun yıllar hayatımızda yer aldı. Hatta yer almaya da devam ediyor. Hâlâ YouTube’tan eski bölümleri izleyen kişi sayısı oldukça fazla! (Bu kişilerden biri de bendeniz)

Avrupa Yakası

Güçlü oyuncu kadrosu dedim ama şampiyonlar ligi desem daha doğru olacak sanırım; Engin Günaydın, Tolga Çevik, Ata Demirer, Hasibe Eren, Binnur Kaya, Gazenfer Özcan ve daha ismini sayamadığım birçok ünlü isim! Böyle bir kadro daha gelir mi, çok zor.

Avrupa Yakası

Hello Dergisiyle Çiçek Açtı!

Avrupa Yakası dizisinden sonra “Yalan Dünya” ve “Jet Sosyete” dizileriyle de karşımıza çıkan Gülse Birsel; ne yazık ki Avrupa Yakası başarısını bir daha yakalayamadı. Ancak ilk sinema filmi “Aile Arasında” gişede başarılı bir sonuç aldı. Hepimiz Gülse Birsel’in ilk beyaz perde performansını çok başarılı bulduk.

Geçtiğimiz aylarda “Jet Sosyete” dizisinde final yapan Gülse Birsel; bu sıralar yeni bir proje hazırlığında değil. Öyleyse bile bizim haberimiz yok. Fakat güzel komedyen “Hello” dergisinde bu ay kapak oldu ve günümüzü şenlendirdi!

Hem “Hello” dergisine hem de yüzümüzde güller açmasını sağlayan Gülse Birsel’in bu pozlarına hayran kaldık. Güzel komedyenden acil olarak yeni bir komedi projesi istiyoruz, Gülse Birsel mizahına hasret kaldık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz